APLIKÁCIE A HRYNávody

Ako môžete zmeniť navigačnú šípku v Google Mapách na auto?

Pozrite sa, ako môžete oživiť navigáciu Google Mapy. Prostredníctvom tohto jednoduchého triku môžete zmeniť navigačnú šípku na auto.

Google Mapy sú v súčasnosti pravdepodobnejšie najrozšírenejšou navigačnou platformou na svete. Je to najmä z dôvodu, že každý Android smartfón prichádza na trh s radou predinštalovaných aplikácií vrátane Google Máp. Rovnako treba povedať, že Google Mapy sú jednoduché na ovládanie a zároveň ponúkajú aj množstvo funkcií. Nie tak dávno sme vám napríklad ukázali, ako sa môžete vyhnúť spoplatneným cestám. Dnes by sme vám chceli dať do pozornosti ďalšiu funkciu.

Ako môžete zmeniť navigačnú šípku za auto?

Dnešná funkcia, na ktorú by sme radi upozornili, nepatrí do kategórie ktorá zefektívni prácu s aplikáciou. Ide skôr len o drobnosť, ktorá vám môže spríjemniť používanie aplikácie. Ide konkrétne o možnosť zmeny navigačnej šípky na ikonu auta.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samotný proces, ako si môžete zmeniť navigačnú šípku na auto je veľmi jednoduchý a nezaberie vám viac, ako niekoľko desiatok sekúnd. Otvorme si v prvom kroku aplikáciu Mapy a dajme vyhľadať ľubovoľnú cieľovú destináciu. Následne kliknite na ikonu auta a dajte zvoľte možnosť Navigovať.

ako mozeme zmenit navigacnu sipku na auto_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Teraz kliknite na navigačnú šípku a následne v spodnej časti obrazovky uvidíte ponuku s autami. Potom kliknite na jedno auto z ponuky a následne dôjde k zámene navigačnej šípky.

V závere musíme dodať, že potom, ako si zmeníte navigačnú šípku za ikonu auta, tak sa nemusíte báť, že by ste postup vyššie museli neskôr opakovať. Keď si vyberiete vzhľad navigačnej šípky, tak sa uloží a pri ďalšom otvorení aplikácie uvidíte vami nastavené auto, resp. šípku.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close