NávodyTECHNOLÓGIE

Ako môžete použiť ChatGPT vo vašom smartfóne?

Ako môžete použiť ChatGPT vo vašom smartfóne bez ohľadu na to, či máte Android alebo iOS? Pozrite sa krok po kroku, ako na to.

ChatGPT je inteligentný chatovací robot, ktorý vám môže pomôcť odpovedať na otázky a poskytnúť informácie o rôznych témach. Jeho veľká výhoda spočíva v tom, že je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, a to bez ohľadu na miesto, na ktorom sa nachádzate. ChatGPT je jednoduchý a intuitívny na použitie a môže byť veľmi užitočný, keď potrebujete rýchlu odpoveď na vašu otázku. Pre tých, ktorí nevedia, tak ChatGPT vyvinula spoločnosť OpenAI, ktorá okrem iného stojí aj za známym AI generátorom obrázkov DALL-E 2. Technológia ChatGPT je založená na neurónových sieťach, ktoré napodobňujú základnú architektúru mozgu na spracovanie informácií a učenie sa.

Ak sa chystáte používať ChatGPT na vašom mobilnom zariadení, existuje niekoľko užitočných tipov, ktoré by vám mohli pomôcť. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko týchto tipov a ukážeme vám, ako môžete efektívne používať ChatGPT na vašom mobilnom zariadení a to bez ohľadu či máte Android alebo iOS.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako použiť ChatGPT na vašom mobilnom zariadení?

Je to veľmi jednoduché ako môžete vyskúšať ChatGPT na smartfóne. Vo svojej podstate princíp je rovnaký, ako keď chcete použiť túto AI na počítači. Poďme sa nižšie pozrieť, ako na to.

  1. Stačí si otvoriť stránku openai.com/blog/chatgpt.
  2. V ďalšom kroku kliknite na možnosť “TRY CHATGPT“, teda Vyskúšať ChatGPT.
Označenie Try Chatgpt
Zdroj: Vosveteit.sk

3. Následne sa musíte registrovať alebo prihlásiť. Na registráciu môžete použiť aj váš Google alebo Microsoft účet, čo vo veľkej miere uľahčuje prístup ku ChatGPT.

Možnosť Sing in alebo Log in ChatGPT
Zdroj: Vosveteit.sk

4. Po prihlásení sa do vášho konta môžete začať s vašimi otázkami alebo s čím potrebujete pomôcť v dolnej lište. Po kliknutí sa vám otvorí klávesnica a napíšete váš problém. Dobrou správou je, že CahtGPT rozumie aj Slovenčine.

Označenie kam písať ChatGPT
Zdroj: Vosveteit.sk

ChatGPT vie vo väčšine času  veľmi rýchlo odpovedať. Záleží v akom čase prídete lebo niekedy odpoveď môže trvať dlhšie ak je na serveroch veľký rozruch. Ak by ste mali ale záujem pozrieť si vaše všetky konverzácie alebo začať novú konverzáciu. Tak na ľavej strane sa nachádzajú tri čiarky ktoré vám ukážu názvy vašich konverzácií, podľa ktorých si viete vybrať, ktorú práve potrebujete alebo začať novú.

ChatGPT je využívaný ľuďmi na rôzne účely, avšak jeho integrácia do vyhľadávacej služby Bing od spoločnosti Microsoft je asi tým najzaujímavejším. Tento krok má totiž potenciál úplne zmeniť spôsob, akým používame vyhľadávače. Aj spoločnosť Google pracuje na vlastnom chatbote AI s názvom Bard, no zatiaľ mu chýba ešte dosť na to, aby bol schopný konkurovať ChatGPT. Niekomu sa ale môže zdať ChatGPT ako hrozba, podľa vedcov to ale takt vôbec nie je.

Už ste skúšali túto AI technológiu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch prípadne na sociálnych sieťach.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close