Takáto akcia na výbornú 3D tlačiareň Geeetech A10 sa neodmieta! Z nemeckého skladu môže byť u teba za pár dní

geeetech 3d tlaciaren uvodny
Zdroj: Geeetech

3D tlačiareň sa pomaly ale isto stáva povinnou výbavou každej modernej domácnosti, tak prečo s jej kúpou ešte stále váhaš? Aktuálne ti dávame do pozornosti 3D tlačiareň značky Geeetech, ktorá je momentálne dostupná za zlomok svojej pôvodnej ceny. Najlepšou správou je, že je dostupná aj v nemeckom sklade, vďaka čomu ju môžeš doma mať už za pár dní a zároveň sa vyhneš plateniu ďalších poplatkov ako DPH a CLO.

Na svoje si prídu aj skúsenejší používatelia

3D tlačiateň A10 od spoločnosti Geeetech je jedným z najnovších modelov od tohto výrobcu. Tlačiareň je vhodná ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých používateľov 3D tlačiarní. Tlačiareň je osadená open-source riadiacou jednotkou GT2560, ktorá je v spojení s jednoduchou, robustnou a kompaktnou konštrukciou ľahko zostaviteľná. Keďže sa tlačiareň predáva formou „skladačky“ a ide o pokročilejšiu tlačiareň, treba počítať s tým, že pri jej stavbe strávite 30 až 90 minút.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kvalitná a stabilná konštrukcia

Obrovskou výhodou tejto tlačiarne je jej kvalitná stabilná konštrukcia, ktorá je základom pri tlačení kvalitných výtlačkov. Kvalitnú konštrukciu doplňuje moderná tlačová podložka, ktorá poskytuje výborný pohľad na tlač. O kvalitu tlače sa ale z ešte väčšej časti stará práve dobre navrhnutý extrudér, ktorý výrazne znižuje riziko upchatia. Jeho Bowdenový dizajn umožňuje odľahčiť tlačovú hlavu, čím dokáže proces tlače zrýchliť, stabilizovať ho a celkovo zefektívniť pohyb hlavy. Veľkou výhodou tlačiarne sú aj kolieska a koľajnice v tvare V, ktoré sú vyrobené z hliníkových profilov odolných proti opotrebeniu, pričom dokonale eliminujú hlučnosť tlačiarne.

geeetech a10 3d tlaciaren_opt
Zdroj: Cafago

Akcia, aká sa neodmieta!

A to najlepšie na koniec! Ako sme už spomínali vyššie, tlačiareň Geeetech A10 v klasickom farebnom modro-čiernom vyhotovení môžeš aktuálne získať za zlomok pôvodnej ceny. Pri využití kupónu „CC1427“ na eshope Cafago.com sa totižto dostaneš na hranicu famóznych 162.61 eur. Tlačiareň je pritom dostupná v nemeckom sklade, vďaka čomu ju môžeš mať doma už za pár dní a ako bonus sa vyhneš poplatkom vo forme DPH a CLA.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Geeetech)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre