SpravodajstvoXiaomi

Ako to vyzeralo na otváraní novej Xiaomi predajne v Avione? Na skvelé zľavy si vystálo rad viac ako 180 ľudí | EXKLUZÍVNE

Fanúšikovia spoločnosti Xiaomi si opäť prišli na svoje! V Bratislave počas dnešného dňa totižto prebehlo slávnostné otvorenie už druhej oficiálnej pobočky Mi Store. Druhá pobočka sa nachádza v obchodnom centre Avion a my sme sa boli pozrieť, ako to na slávnostnom otváraní prebiehalo, koľko ľudí prišlo využiť exkluzívne, až 50 percentné zľavy a koľko stál v rade historicky prvý zákazník?

Xiaomi Mi Zone

Novootvorená pobočka v Avione určite nepatrí medzi najväčšie predajne, v akých ste kedy boli, no podľa nás zodpovedá aktuálnemu dopytu v našich končinách. Jeden veľký Mi Store v Bratislave už máme a druhá veľká pobočka by zrejme príliš rentabilná nebola. Slovenský dodávateľ Xiaomi produktov preto zvolil otvorenie menšieho „stánku“, v ktorom ale nájdete všetko, čo bežný zákazník požaduje. V predajni sa dajú zohnať nie len smartfóny a doplnky, ale aj kolobežky, domáce spotrebiče, či notebooky. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V rade si postálo viac ako 180 ľudí

Od novej predajne Xiaomi Mi Zone v Avione sme skutočne nečakali veľa, no počet ľudí, ktorí prišli využiť Mimoriadne zľavy nás naozaj prekvapil. Pred malým stánkom si rad vystálo viac ako 180 ľudí, pričom prví sa do radu postavili už okolo 6:30. Zhruba prvých 50 ľudí prišlo do predajne výlučne kvôli kúpe smartfónu Mi A2, no za akciovú cenu bolo ponúkaných iba prvých 20 kusov. Ľudia si ale aj napriek tomu v rade postáli až do samotného, oneskoreného, otvorenia, ktoré bolo naplánované na 11:00, no uskutočnilo sa až o 11:20. 

xiaomi mi zone rad_opt
Zdroj: vlastný

Priebeh samotného otvárania nebol ničím výnimočný, samozrejme, odhliadnúc od samotných zliav. Promotérky rozdávali letáky s ponúkanými zľavami a anketou, nikde neboli balóniky a samotná predajňa bola do zhruba 9:00 úplne prázdna, čo spočiatku nevyzeralo vôbec dobre.

Aj s malým omeškaním kvôli technickým problémom ale celá akcia prebehla na výbornú a dúfame, že časom uvidíme v Bratislave ďalšiu podobnú pobočku so skvelými zľavami. 

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close