SpravodajstvoZariadenia

Vyberáte si nový smartfón? Pozrite sa na výber tých najlepších modelov s cenou do 250€!

Ak si aktuálne vyberáte nový smartfón, pozrite sa s nami na náš výber zariadení, ktoré za nízku cenu ponúkajú skvelú výbavu.

Možno ste v poslednej dobe premýšľali nad kúpou nového smartfónu a nevedeli ste si vybrať ten správny. Koniec leta je ideálnym časom na to, aby ste si vybrali nové zariadenie či už kupujete nový model pre vaše dieťa do školy alebo si plánujete kúpiť jeden pre seba. Práve z tohto dôvodu sme sa pozreli na aktuálne najvýhodnejšie smartfóny v cenovej kategórii do 250€, ktorá ponúka zaujímavé zariadenia či už pre žiaka v škole, náročnejšieho študenta alebo pracujúcu osobu, ktorá si na spoľahlivom smartfóne potrpí. Možno si z tohto výberu vyberiete nový smartfón aj vy, poďte sa teda s nami na tento výber pozrieť.

Redmi Note 10 Pro ako špička v tejto kategórii

Aktuálne jedným z najvýhodnejších smartfónov v tejto cenovej úrovni je kráľ strednej triedy z minulého roka v podobe Redmi Note 10 Pro. Tento model ponúka výkonný čipset Snapdragon 732G, no aj lákavú výbavu v podobe 120Hz AMOLED displeja a vysokej výdrže batérie. Batéria má v tomto prípade kapacitu 5020mAh a smartfón podporuje 33W rýchlonabíjanie. Modelu nechýba ani skvelá kamera so 108mpx širokohlým snímačom, čo je vhodné aj pre niekoho, kto sa zaujíma o kvalitnejšie snímky. Bonusom pre Redmi Note 10 Pro sú napríklad stereoreproduktory. Cena tohto modelu sa môže pohybovať vo vrcholnej úrovni nášho limitu, približne teda okolo 250€.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi Note 10 Pro
Zdroj: YouTube (Renzo Claros – Tech & Cameras)

Samsung Galaxy A32 – lacnejší smartfón so snímačom odtlačkov pod displejom

Ďalšou možnosťou pre nás môže byť smartfón od spoločnosti Samsung predstavený vo februári minulého roka. Samsung Galaxy A32 ponúka čipset MediaTek Helio G80, špičkový 90Hz Super AMOLED displej a to nie je všetko. Ako sme už vyššie prezradili, snímač odtlačkov prstov sa skrýva pod displejom a skvelým prekvapením je aj 5000mAh batéria pre dlhú výdrž. Model sa však nabíja len 15W nabíjaním, nabíjať ho teda budeme dlhšie. Samsung Galaxy A32 ďalej ponúka aj 64mpx hlavný snímač kamery pre skvelé snímky. Cena modelu sa pohybuje v kategórii približne od 220€.

Redmi Note 11 je elegantným modelom s atraktívnou cenou

Oproti Redmi Note 10 Pro nám stojí aj Redmi Note 11 s nižšou cenou a tohtoročným dátumom predstavenia. V smartfóne nájdeme výkonný čipset Snapdragon 680, 6.43″ AMOLED displej s podporou 90Hz obnovovacej frekvencie alebo aj stereoreproduktory. Opäť sa stretávame s modelom, ktorý má kapacitu batérie 5000mAh a podporuje 33W nabíjanie. Jeho prednosťou vie byť napríklad 50mpx hlavný snímač kamery, ale aj certifikácia IP53 pre ochranu pred prachom a ošpliechaním vodou. Smartfón teda okrem skvelej výbavy ponúka aj nejakú tú ochranu. Cena modelu sa pohybuje od úrovne 190€ a vyššie.

Redmi Note 11_recenzia
Zdroj: Vosveteit.sk

Motorola Moto G60 – smartfón s vysokou výdržou batérie

Doteraz sme si spomínali len smartfóny s 5000mAh kapacitou batérie, Motorola Moto G60 však ponúka až 6000mAh. Nabíjanie je však v tomto prípade len 20W, čo sa však vykompenzuje aj inou výbavou. Smartfón ponúka čipset Snapdragon 732G, 120Hz IPS LCD displej a 108mpx hlavný snímač kamery, ktorý dopĺňa 8mpx ultraširoký a 2mpx hĺbkový snímač. Cena modelu Motorola Moto G60 je aktuálne na úrovni približne 200€, čo je naozaj lákavé.

Huawei Nova 9 – smartfón pre tých, ktorým nechýbajú Google služby

Huawei Nova 9 je modelom, ktorý ponúka skvelú výbavu za nižšiu cenu, no kompenzáciou je však v tomto prípade absencia služieb Google. Predtým než tento smartfón však zavrhnete sa pozrite na jeho výbavu. Srdcom smartfónu je čipset Snapdragon 778G, ktorý však podporuje v tomto prípade len 4G pripojenie. Výhodou smartfónu je 6.57″ OLED displej so zakrivenými stranami a podporou 120Hz obnovovacej frekvencie, 50mpx hlavný snímač kamery a 4300mAh batéria. Smartfón môžeme nabíjať 66W adaptérom, čo je z nášho zoznamu najlepším výsledkom. Cena smartfónu sa môže pohybovať okolo 240€.

Huawei Nova 9_zadna stena
Zdroj: Vosveteit.sk

Vybrali ste si z nášho zoznamu nejaký smartfón? Alebo dokonca vlastníte niektorý z nich? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close