Apple

Spotify oproti Apple Music výrazne oslabuje. Apple jej dýcha na päty a rastie rapídnym tempom

Apple slávi ďalší úspech. Keď jablčná spoločnosť pred pár rokmi dozadu predstavila hudobnú službu Apple Music, nikto nečakal, že hudobná služba dosiahne pomerne rýchlym tempom obrovské množstvo predplatiteľov. Dnes je tomu inak. Apple stále dýcha čoraz viac na päty hudobnej služby Spotify, ktorá dňom čo dňom pred Applom stráca náskok.

Hudobná služba Apple Music teraz dosiahla ďalší míľnik, keďže má v tejto chvíli už viac ako 40 miliónov aktívnych odberateľov. Apple Music zároveň povedie nový viceprezident Oliver Schusser. Práve on je súčasťou spoločnosti Apple už viac ako 14 rokov a bol aktívne zapojený do projektov ako iTunes, App Store, iBooks a množstvo ďalších projektov. Vedenie Applu sa tak rozhodlo dať šancu človeku, ktorý Apple už veľmi dobre pozná.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Apple Music neustále získava nových a nových predplatiteľov

Apple Music má už v tejto chvíli 40 miliónov aktívnych platiteľov. Toto číslo je skutočne pôsobivé, no pravdepodobne to Applu nestačí a bude robiť maximum pre získanie nových a nových členov. Hudobná služba Spotify má k dnešnému dňu vyše 70 miliónov aktívnych predplatiteľov a služba verí, že sa celkový počet užívateľov môže v tomto roku navýšiť až na 200 miliónov aktívnych používateľov.

Obe hudobné služby sa budú pravdepodobne snažiť získať v nasledujúcich týždňoch až mesiacoch čo najväčší počet nových používaľov. Faktom však zostáva, že Apple má dnes oproti Spotify obrovskú výhodu, keďže Apple Music je priamo integrovaná do všetkých iPhonov a už od spustenia iPhonu sa v ponuke nachádza aplikácia Apple Music, kým Spotify je nutné pre akúkoľvek platformu ešte dodatočne doinštalovať.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: Theodysseyonline.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close