APLIKÁCIE A HRYWindows 10 Mobile

Slovenská sporiteľna a Windows phone?

Ako všetci dobre vieme, operačný systém Windows phone je žiaľ známy aj nedostatkom aplikácií, najmä špecifického či lokálneho zamerania. Jednou z oblastí, kde dlho výrazne zaostával bolo mobilné bankovníctvo.

Situácia sa však postupne zlepšila, a svoju mobilnú aplikáciu má už aj na slovenskom trhu väčšina väčších, ale aj menších bánk. Dostatok priestoru sme im venovali aj na našej stránke, a veríme, že tieto aplikácie si našli cestu aj do Vášho zariadenia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pri bližšom pohľade však zisťujeme, že svoju bankovú aplikáciu pre našu obľúbenú platformu stále nemá jeden z najväčších bankových subjektov u nás – Slovenská sporiteľňa.

Rozhodli sme sa preto osloviť priamo kompetentných, a na odpoveď sme nemuseli dlho čakať. Na otázku nám odpovedala pracovníčka klientskeho centra Servis, pani Silvia Holecová takto:

Ďakujeme, Že ste sa na nás obrátili s Vašou žiadosťou o poskytnutie informácIí. Aktuálne aplikáciu pre windows phone SLSP,a.s. nepripravuje, klienti Však môžu využívať funkcionalitu „IB mini“ – verziu IB usposôbenú pre mobilne zariadenia, ktorá poskytuje všetku potrebnú funkcionalitu.slsp-192x340

Aplikácie Slovenskej sporiteľne sa teda pravdepodobne v dohľadnom čase nedočkáme, čo je veľká škoda, nakoľko by si medzi nami svojich používateľov určite našla.

Spomínaná IB MINI verzia internet bankingu však funguje v EDGE viac ako dobre.

Len pripomeniem, že Slovenská sporiteľňa ponúka pre iOS a Android mobilné aplikácie „Účty“ a „Platby„.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close