Šikovné Android tablety BMAX za historicky najnižšie ceny! Nenechaj si ujsť najnovšie zľavy

Trojicu tabletov od výrobcu BMAX si môžeš momentálne uchmatnúť za skvelú cenu. Nechýba zľavový kupón ani bezplatná doprava.

BMAX MaxPad I11 Plus
Zdroj: BMAX, Geekbuying, úprava Vosveteit.sk

Milovníci tabletov pozor! E-shop Geekbuying.com prichádza s ďalšou akciovou nádieľkou, ktorú určite nesmú prehliadnuť milovníci práve týchto zariadení. Na stránkach tohto populárneho internetového predajcu sa najnovšie objavila hneď trojica zľavnených tabletov od výrobcu BMAX – BMAX I9 Plus, BMAX MaxPad I10 Pro a BMAX MaxPad I11PLUS. Všetky tablety zároveň prichádzajú s možnosťou dodatočného zníženia ceny vďaka zľavovým kupónom a samozrejme, bezplatnou dopravou z európskeho skladu bez ďalších poplatkov!

BMAX I9 Plus

Šikovný tablet BMAX I9 Plus je dobrou voľbou pre celú rodinu. Uspokojí najmä menej náročných používateľov, no bezproblémovo sa popasuje s úlohou domáceho multimediálneho centra. Dostatočným výkonom však poteší aj hráčov hier či prípadne používateľov hľadajúcich pomocníka pri práci.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
bmax i9 plus obrazovka-min
Zdroj: Geekbuying.com

Srdcom tabletu BMAX I9 Plus je štvorjadrový procesor Rockchip RK3566, ktorému dopomáha grafický čip ARM MALI-G52 a 4GB integrovanej pamäte RAM. Nechýba 64GB interný úložný priestor s možnosťou rozšírenia vďaka klasickej microSD karte a predinštalovaný operačný systém Android 12 prinášajúci moderné systémové funkcionality a aplikácie.

bmax i9 plus fotak-min
Zdroj: Geekbuying.com

Tablet je vybavený veľkou 10,1-palcovou obrazovkou a dvojicou reproduktorov pre lepšie ozvučenie najmä pri pozeraní videí a filmov. Samozrejmosťou je dvojica kamier vpredu i vzadu a veľká 5 000 mAh batéria s USB Type-C nabíjaním. Technologických nadšencov určite poteší prítomnosť najnovších bezdrôtových komunikačných certifikátov v podobe Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.0, ktoré zabezpečujú maximálnu možnú rýchlosť komunikácie s pripojenými zariadeniami a internetom.

BMAX MaxPad I10 Pro

Model BMAX MaxPad I10 Pro je oproti jeho lacnejšiemu súrodencovi určený pre náročnejších zákazníkov hľadajúcich skvelú kvalitu obrazu, vyšší výkon a ešte lepšiu konektivitu na akomkoľvek mieste. Tablet je vybavený výkonnejším procesorom UNISOC Tiger T310, ktorému dopomáha aj dedikovaný grafický čip a 4GB RAM.

K dispozícii je taktiež 64GB interný úložný priestor, ktorý je však možné rozšíriť pomocou microSD karty. K dispozícii je staršia verzia operačného systému Android 11, no na druhej strane, tablet prichádza s výraznými vylepšeniami na ostatných frontoch. Vybavený je kvalitnejšou 10,1-palcovou obrazovkou s rozlíšením až 1 920 x 1 200 pixelov a lepšou dvojicou fotoaparátov a to aj napriek nižšej váhe iba 400 gramov!

bmax maxpad I10 Pro fotoaparat-min
Zdroj: Geekbuying.com

Používateľov hľadajúcich maximálnu konektivitu však poteší najmä možnosť vloženia SIM karty s podporou 4G/LTE pripojenia. K dispozícii je aj možnosť vloženia až 2 SIM kariet súčasne. Nechýba ani GPS systém, či väčšia 6 000 mAh batéria poskytujúca dostatok šťavy pre celodenné používanie.

BMAX MaxPad I11PLUS

bmax maxpad I11Plus -min
Zdroj: Geekbuying.com

Vrcholom aktuálnej akciovej ponuky tabletov BMAX je mimoriadne výkonný tablet BMAX MaxPad I11PLUS. Už pri prvom pohľade sa vyznačuje celokovovým telom a minimalistickým moderným dizajnom. Dominantou je veľký 10,4-palcový IPS displej s rozlíšením až 2 000 x 1 200 pixelov.

bmax maxpad I11Plus bateria-min
Zdroj: Geekbuying.com

Pod displejom sa nachádza z tejto trojice tabletov najvýkonnejší hardvér v podobe procesoru Tiger T616 s 8-jadrami, grafický čip ARM Mali-G57 a až 8GB RAM. K dispozícii je aj najväčší úložný priestor o veľkosti až 128GB, taktiež s možnosťou rozšírenia cez microSD kartu. Nadšencov najmodernejších technológií poteší aj prítomnosť systému Android 12 ako aj adaptívneho upravovania výkonu zariadenia vďaka umelej inteligencii.

bmax maxpad I11Plus foto-min
Zdroj: Geekbuying.com

Tablet sa od svojich súrodencov odlišuje aj vďaka lepšej dvojici fotoaparátov s rozlíšením 13 + 5 Mpx, podpore 5 navigačných systémov, reproduktorom Magic Sound System a podporou tvárovej biometrie. Náročnejších používateľov poteší taktiež dostupnosť 4G/LTE pripojenia aj s technológiou DUAL SIM či možnosť priameho premietania obrazu na iné zariadenia.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre