Jarné zľavové tornádo na Geekbuying.com je v plnom prúde. S týmito kupónmi ušetríš desiatky eur

Ušetri pri kúpe tyčového vysávača ILIFE H50 a parádneho horského elektrobajku DUOTTS C29 poriadny balík peňazí.

duotts c29 ilife h50 ilustracny-min
Zdroj: Geekbuying.com, úprava: Vosveteit.sk

Jarné výpredaje sú v plnom prúde a neminuli ani populárny zahraničný e-shop Geekbuying.com. Na stránkach tohto populárneho predajcu elektroniky nájdeš aktuálne hneď niekoľko zaujímavých produktov, ktoré aktuálne môžeš “chytit” v naozaj parádnych zľavách. Pri objednávkach nezabudni na uplatnenie špeciálnych zľavových kupónov, vďaka ktorým ušetríš desiatky eur. Nechýba ani bezplatná doprava z EÚ skladu a to bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov ako clo a DPH. 

Tyčový vysávač ILIFE H50

ilife h50 -min
Zdroj: Geekbuying.com

Vysávanie domácnosti je s tyčovým vysávačom ILIFE H50 naozaj hračka. Šikovný bezdrôtový tyčový vysávač sa pýši skvelými parametrami a jednoduchou manipuláciou, čo určite poteší pri vysávaní aj tých najväčších zákutí. Po technickej stránke sa vysávač pýši skvelým sacím tlakom 7 kPa, pričom pri najvýkonnejšom režime ponúka nadštandardných 10 kPa. Domácnosť alebo interiér auta tak vysávač zbaví nie len prachu ale aj veľkých nečistôt a chumáčov zanechaných od domácich miláčikov. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
ilife h50 svetlo-min
Zdroj: Geekbuying.com

Pre maximálne pohodlie používateľov zvolil výrobca až 1,2L nádobu na nečistoty, čo výrazne uľahčuje vysávanie najmä pri väčších plochách alebo výraznom znečistení. Vysávač tak nemusíte vysypávať každých pár minút. Pri jeho používaní však poteší aj ergonomická rúčka eliminujúca neprirodzené polohy pri vysávaní, takže s vysávačom môžete hravo povysávať aj celú domácnosť bez akejkoľvek únavy rúk alebo chrbta. 

ilife h50 bateria-min
Zdroj: Geekbuying.com

Zrejme najväčšími výhodami tohto vysávača sú však multifunkčné využitie a skvelá výdrž batérie. V balení nájdete hneď viacero typov nadstavcov, od klasických nadstavcov pre vysávanie úzkych priestorov, interiéru auta, záclon až po špeciálne vysávacie hlavy pre koberce a tvrdé podlahy. Čo sa výdrže batérie týka, vysávač vďaka 2 200 mAh kapacite ponúka chod po dobu až 40 minút. Vysávač si tak poradí aj s väčšími domácnosťami s plochou až do 200 metrov štvorcových na jedno nabitie

DUOTTS C29 – lacný elektrobajk na jazdy po okolí

duotts c29 riadidla-min
Zdroj: Geekbuying.com

Ďalším horúcim zľavneným produktom z ponuky Geekbuying.com je elektrický bicykel DUOTTS C29. Ak by sme prehliadli špeciálne umiestnenú vstavanú batériu v ráme bicykla, na prvý pohľad by sme mohli hovoriť o bežnom horskom bicykli. Vo svojom kompaktnom tele bežného bajku však skrýva nie len dostatok šťavy pre dlhšie výlety ale zároveň aj nadpriemerný výkon, ktorý určite poteší nadšencov rýchlej jazdy. 

duotts c29 ram-min
Zdroj: Geekbuying.com

Základným kameňom bicykla je tuhý hliníkový rám s ochranou proti korózii, ktorý je oporou aj pri náročnejšom teréne. Stavbu bicykla dotvára predná odpružená vidlica a veľké 29-palcové kolesá tak, ako sa na moderný horský bicykel patrí. V horskom teréne potešia aj kvalitné kotúčové brzdy vpredu i vzadu. 

duotts c29 elektromotor-min
Zdroj: Geekbuying.com

Po výkonnostnej a dojazdovej stránke ponúka bicykel naozaj nadštandardné parametre. Vďaka vymeniteľnej 15 Ah batérii ponúka bicykel dojazd na úrovni až 50 km na jedno nabitie pri čisto elektrickom pohone. Väčšinu záujemcov ale poteší najmä až 100 km dojazd v režime elektrickej dopomoci. Najviac však určite poteší maximálka bicykla, ktorá sa vyšplhala na úroveň až 50 km/h! Bicykel za to vďačí najmä silnému 750W elektromotoru ako aj prevodníku Shimano s až 21 rýchlostnými stupňami.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre