Kugoo Kirin S1 Pro – ideálna elektrická kolobežka do mesta aktuálne s kupónom za doslova pár stoviek

Objavte elektrickú kolobežku Kugoo Kirin S1 Pro. Zamilujú si ju všetci nadšenci technológií, ktorí dochádzajú do školy či práce.

kugoo kirin s1 pro 2 -min
Zdroj: Youtube.com @Geekbuying

Elektrické kolobežky sú pre mestské dochádzanie na MHD, do školy či do práce stále populárnejšou voľbou. Ak však v rukách nechceš zbytočne vláčiť ťažké elektrické kolobežky s dojazdom, ktorý nevyužiješ, určite neprehliadni Kugoo Kirin S1 Pro. Ide o jednu z najkompaktnejších elektrických kolobežiek na trhu, ktorá však stále ponúka maximálne pohodlie, dojazd až 30 km a samozrejme, parádnu maximálku až 30 km/h. Nechýba ani momentálne špeciálna akciová cena a zľavový kupón s bezplatnou dopravou z PL skladu!

Ideálna mestská kolobežka Kugoo Kirin S1 Pro

kugoo kirin s1 pro
Zdroj: Youtube.com @Geekbuying

Model Kugoo Kirin S1 Pro sa vyznačuje mimoriadne ľahkou konštrukciou, čo sa podpísalo na váhe iba okolo 13,65 kg. Aj napriek tomu si však táto štíhla kolobežka zachováva maximálne pohodlie pri jazde a nosnosť na úrovni až 120 kg! Do malého tela kolobežky sa pritom vtesnala aj pomerne veľká 7,5 Ah batéria. Tá v tomto prípade ponúka dojazd na úrovni až 30 km. Kolobežka tak poslúži nie len pri každodennom dochádzaní ale hravo si poradí aj s väčšími dobrodružstvami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
kugoo kirin s1 pro zlozeny stav
Zdroj: Geekbuying.com

Maximálna bezpečnosť a pohodlie pri jazde

Kolobežka Kugoo Kirin S1 Pro je ako stvorená pre mestské podmienky aj čo sa týka jej pohonu. Vďaka 350W elektromotoru ponúka maximálnu rýchlosť až 30 km/h. Nestratíte sa tak ani v naozaj svižnej mestskej premávke. Práve v nej sa však budú hodiť aj ďalšie vychytávky tohto populárneho modelu. Kolobežka je totižto vybavená šikovným LED osvetlením vpredu i vzadu, ktoré zabezpečuje maximálnu viditeľnosť v každom počasí. Výrobca myslel aj na maximalizáciu bezpečnosti samotnej kolobežky, čoho výsledkom je integrovaná elektronická brzda s protišmykovým systémom E-ABS.

V svižnej mestskej premávke na slovenských cestách určite väčšina záujemcov ocení aj vstavané odpruženie oboch kolies, širšiu podstavu pre maximálnu stabilitu a samozrejme, bezdušové perforované kolesá pre ešte väčšie pohodlie pri jazde na rozbitej vozovke. Ich výhodou sú však aj minimálne nároky na akýkoľvek servis. Vďaka bezdušovému systému vás totižto kolobežka nenechá nikdy v štichu.

kugoo kirin s1 pro displej
Zdroj: Geekbuying.com

Kolobežka je taktiež vybavená aj vychytávkami v podobe vstavaného LED panelu priamo v riadidlách, ktorý zobrazuje všetky dôležité informácie o jazde a stave batérie. Nechýba ani integrovaný stojan a jednoduchý skladací mechanizmus, vďaka ktorému zložíte kolobežku naozaj za pár sekúnd.

Elektrickú kolobežku Kugoo Kirin S1 Pro momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. So zľavovým kupónom „ES17311 zrazíte cenovku kolobežky na skvelých 225,99 eur. Už tradične, aj v tomto prípade je dostupná bezplatná doprava z PL skladu. Vyhnete sa tak nie len ďalším zbytočným poplatkom ako clo a DPH ale zároveň sa môžete spoľahnúť na expresne rýchle dodanie od 3 do 10 pracovných dní od odoslania objednávky.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre