Plánujete kúpu smartfónu? Ešte chvíľu počkajte! Xiaomi plánuje v blízkej dobe predstaviť tieto modely!

Xiaomi v blízkej dobe predstaví hneď niekoľko zaujímavých modelov aj na globálnom trhu. Pozrite sa, ktoré medzi nich patria.

Xiaomi smartfon_logo
Zdroj: Vosveteit.sk

So začiatkom roka prichádza aj viacero nových smartfónov, ktoré dokážu riadne pozmeniť preferencie používateľov. Nové generácie zariadení prichádzajú takmer u každého výrobcu, pričom výnimkou nie je ani čínske Xiaomi. To nám síce už predstavilo viacero svojich telefónov, pričom na globálny trh prišli napríklad vlajkové lode. V blízkej dobe ale môžeme čakať aj predstavenie ďalších zariadení, ktoré vás môžu zaujímať oveľa viac. Čo všetko si teda pre nás čínsky gigant pripravil pre nasledujúce mesiace? Pozrite sa na to spolu s nami a inšpirujte sa ku kúpe nového zariadenia, ktoré už čoskoro príde aj na globálny trh.

Séria Redmi Note 12

Asi najbližšími smartfónmi, ktoré sa majú v blízkej dobe predstaviť na našom trhu, sú zariadenia zo série Redmi Note 12. Tieto modely majú prísť ku nám už vo štvrtok, 23. marca o 16:00 nášho času. Séria sa má skladať zo štyroch zariadení, ohľadom ktorých už aktuálne máme aj nejaké informácie o výbave. Zostavu noviniek strednej triedy má tvoriť jeden model so 4G konektivitou. Tri smartfóny v sérii od dcérskej značky Xiaomi majú ponúknuť vyšší výkon a prístup do 5G siete, pričom chýbať nebude ani zariadenie s 200mpx snímačom kamery, informuje posledný únik.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi Note 12 Pro 1
Zdroj: Redmi

Poco F5 a Poco F5 Pro

Ďalšími novinkami z dielne Xiaomi majú byť zariadenia od dcérskej značky Poco. Tešiť sa tak máme na predstavenie série Poco F5, ktorá by mala prvý raz priniesť základný aj Pro model. Základný Poco F5 má pritom pochádzať z čínskeho Redmi Note 12 Turbo. Vo výbave má priniesť čipset Snapdragon 7+ Gen 2, ktorý bude tým najlepším, čo budeme môcť vo vyššej strednej triede nájsť. Pridať sa má aj Poco F5 Pro. Ten má byť globálnou verziou čínskeho Redmi K60, ktorý vo výbave ponúka čipset Snapdragon 8+ Gen 1 či 5500 mAh batériu. Predstavenie smartfónov by mohlo prebehnúť v apríli, no na oficiálne informácie si zatiaľ budeme musieť počkať.

Xiaomi 13 Ultra

V Európe sa máme dočkať aj prémiového modelu s označením Xiaomi 13 Ultra. Tento rok sa totiž model s prívlastkom Ultra má dostať aj na globálny trh, čo v priebehu minulého roka potvrdil sám CEO spoločnosti. Zatiaľ nie je známe, akú výbavu tento prémiový smartfón prinesie. Očakávame ale, že jeho predstavenie prebehne v máji, teda už o pár mesiacov. Novinka by podľa certifikácie mala ponúknuť 90 W nabíjanie, čo je jedinou špecifikáciou, ktorá sa nám v súčasnosti odhalila. Bližšie informácie by sme sa ale mali dozvedieť už čoskoro.

Xiaomi 12S Ultra 1
Zdroj: Xiaomi

Ktorý smartfón by vás potešil najviac? Zvažujete kúpu niektorého z nich alebo ste si už vybrali nejaký iný? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre