SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi zverejnilo dátum predstavenia série Redmi Note 12 na globálnom trhu: Tento deň si zapíšte do kalendára!

Modelový rad Redmi Note 12 už o pár týždňov príde aj na globálny trh. Pozrite sa, kedy táto predstavovacia udalosť oficiálne prebehne.

Po predstavení vlajkových lodí od spoločnosti Xiaomi sa konečne dočkajú aj menej nároční a úsporní fanúšikovia. Na globálny trh totiž príde séria Redmi Note 12, ktorá sa už niekoľko mesiacov nachádza na čínskom trhu. Táto séria smartfónov strednej triedy sa totiž už v októbri ukázala v Číne, pričom si vyslúžila veľmi dobré ohlasy. Aktuálne sa tak môžeme tešiť na príchod nových modelov aj ku nám, keďže čínske Xiaomi práve prostredníctvom svojho účtu na Twitteri odhalilo dátum predstavenia týchto zariadení aj pre Európu. A kedy sa teda novinky ukážu aj u nás? A ktoré modely nakoniec do Európy prídu? To všetko si teraz prezradíme spoločne!

Séria Redmi Note 12 príde do Európy ešte tento mesiac

Už skoršie úniky poukazovali na to, že modely zo série Redmi Note 12 prídu na globálny trh v marci. Práve marec býva zvyčajne mesiacom, kedy modelový rad Redmi Note prináša svoje novinky a zdá sa, že tento rok sa to nezmení. Nová séria dostupnejších telefónov tak má oficiálne prísť do Európy už 23. marca o 16:00 nášho času. Predstavenie budeme môcť sledovať prostredníctvom online udalostí, ktoré by sa mali tradične vysielať prostredníctvom sociálnych sietí ako je Twitter či Facebook, prípadne prostredníctvom platformy YouTube.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Počas tohto predstavenia by sa malo predstaviť to najlepšie, čo Redmi prinesie na globálny trh počas tohto roka pod svojou značkou. Podľa našich informácií by sa mala séria skladať zo štyroch modelov, pričom len jeden bude ponúkať nanajvýš 4G konektivitu. Tri smartfóny zo série Redmi Note 12 by tak mali ponúkať prístup k 5G sieti, čím Redmi opäť posúva hranice a prináša prémiové funkcie aj medzi lacnejšie modely. V novej sérii smartfónov aj napriek ich reputácii musíme rátať so zdražovaním a novinky už teda nebudú tak dostupné, ako to bolo v minulosti.

Ktoré smartfóny prídu aj ku nám?

Len nedávno sme sa dozvedeli aj o tom, ktoré zariadenia by sme v Európe mali privítať. V rámci plagátu sa tak ku nám dostali aj špecifikácie smartfónov, pričom poukazujú na pomerne zaujímavú výbavu. Jeden z modelov by totiž pohol ponúknuť aj 200mpx hlavný snímač kamery v kombinácii so 120W nabíjaním. Redmi teda s novou sériou mieri aj do prémiovej triedy. A aj z tohto dôvodu teda budú niektoré modely série Redmi Note 12 drahšie, ako tomu bolo v minulosti. Nižšie sa môžete pozrieť na zoznam modelov spolu so špecifikáciami, ktoré u nich očakávame.

Redmi Note 12 špecifikácie
Zdroj: via Xiaomiui

Okrem toho očakávame, že najlacnejší model série, teda Redmi Note 12 v 4G verzii by mal prísť do Európy s cenou na úrovni 279€ za pamäťovú konfiguráciu 4/128GB. Novinky teda nebudú lacnou hračkou no ponúknu viac, ako by sme očakávali.

Budete sledovať predstavovanie nových modelov? A ktorý z nich by vás oslovil najviac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close