Panos Panay: Skladateľné zariadenia Microsoft Surface je „mojím dieťaťom“

Microsoft Surface Phone koncept
Zdroj: Twitter (David Breyer)

Microsoft Surface Phone je zariadenie, o ktorom každý vie, ale nikdy ho nevidel. Samotná spoločnosť Microsoft nikdy nepotvrdila a ani nevyvrátila jeho existenciu. Avšak vo viacerých narážkach potvrdila spomínané zariadenie. Stalo sa tak aj teraz v rozhovore, ktorý poskytol Panos Panay pre zahraničný portál TheVerge.com

Panos Panay, ktorý je výkonným riaditeľom spoločnosti v oblasti dizajnu v rámci rozhovoru vysvetľoval, že už dlhé roky sníval o skladateľnom Surface zariadení. Panay ďalej opísal 7“ zariadenie, ktoré malo byť predstavené 4 roky dozadu, avšak spoločnosť sa rozhodla toto zariadenia nepredstaviť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na margo tejto témy Panay priznal, že skladateľné zariadenie Surface je jeho dieťaťom. Doslova povedal:

„…absolutely my baby….“

Panay ďalej v rámci rozhovoru hovoril o tom, že vývoj zariadenia nie je len o samotnom hardwary, ale aj softwary. Inými slovami sa v Microsofte na nové produkty pozerajú kompletne. Na priamu otázku či Microsoft prinesie Surface Phone Panay však odpovedal lišiacky.

„Myslím, že existuje veľa nových faktorov, ktoré prichádzajú do úvahy v budúcnosti…“

Kedy sa dočkáme revolučného zariadenia Surface Phone od Microsoftu?

Na otázku kedy sa dočkáme dlho ospevovaného zariadenia Surface Phone mnoho ľudí nepozná odpoveď. Dovolíme si tvrdiť, že ani v samotnom Microsofte nemajú v tom jasno.

Toto mysteriózne zariadenie kombinujúce smartfón a PC malo byť pôvodne predstavené v tomto roku. Neskôr sa však objavili informácie, ktoré hovorili o tom, že zariadenie opäť smerovalo do laboratória. Dôvodom bolo, že samotný operačný systém Andromeda OS nie je ešte pripravený na „ostrú“ prevádzku. Následne sa objavili informácie, že zariadenia sa dočkáme koncom roku 2019. Či sa tak však stane je dnes neznáme.

Zdroj: TheVerge, VoSveteIt.sk, úvodný obrázok: Twitter (David Breyer)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre