Spravodajstvo

Tri smartfóny, ktoré zakúpiš so zľavovými kupónmi výhodnejšie ako Číňania

Pokukávate po novom smartfóne? Hoci do Vianoc vám už nestihnú prísť, ale aj napriek tomu sa na nich oplatí počkať. Túto trojicu smartfónov kúpite s výraznými zľavami pričom sme do výberu zaradili aj jeden z nemeckého skladu, ktorý môžete mať doma už za pár dní.

HOMTOM S8 Smartfón s duálnym fotoaparátom

Veľký 5,7“ displej s unikátnom pomerom strán 18:9 s HD+ rozlíšením, 2.5D zakrivením a prednou selfie kamerou s rozlíšením 13MP. Znie zatiaľ dobre čo poviete? Bude ešte lepšie, podporuje aj dotykové gestá. Srdce smartfónu tvorí osemjadrový procesor s pracovnou frekvenciou 1.5GHz pre každé jadro. Sekunduje mu 4GB RAM (od Samsungu) a 64GB úložný priestor s možnosťou rozšírenia o ďalších 128GB. Nechýba mu ani duálna kamera na zadnej strane (16MP + 5MP) či skener odtlačkov prstov ako aj veľkokapacitná batéria s 3400mAh s podporou rýchleho nabíjania.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Mimochodom smartfón ponúka podporu 4G sietí, DUAL SIM, prebudenie smartfónu poklepaním a Android vo verzii 7.0. PS: nezbudni na kupón „GR0118“, s ktorým cena smartfónu padne na krásnych 149€ v nemeckom sklade.

Nezabudni na kupón „GR0118“, s ktorým ušetríš v nemeckom sklade peknú sumičku

Vernee M5 smartfón, ktorému mnohí dávajú prívlastok najkrajší

Dizajn jednoducho predáva a to je aj prípad tohto fešáka, ktorý dostáva častokrát najkrajší smartfón na trhu. Ponúka o niečo menší a kompaktnejší IPS displej s veľkosťou  5,2“, HD rozlíšením 2.5D zakrivením pričom ho osadil do kovového teľa. Na prednej strane nájdeme ešte selfie kameru s rozlíšením 8MP. Smartfón v útrobách schováva osemjadrový procesor Mediatek MT7750 s pracovnou frekvenciou 1.5GHz, ktorému sekunduje grafický chip Mali-T860 MP2 spolu s 4GB RAM a 32GB s úložným priestorom. Zadná strana smartfónu ponúka 13MP fotoaparát spolu so skenerom odtlačkov prstov, ktorý sa chváli reakčnou dobou 0,1 sekundy.

Smartfónu nechýba samozrejme podpora 4G, Ambient Light Sensor, kompas či DUAL SIM. S kupónom „GU0130“ ho dostaneš už za menej ako 99€. 

Vernee M5 kúpiš s kupónom „GU0130“ už za menej ako 99€

 

Posledným našim tipom je LETV LeEco Le S3

Posledným našim tipom je smartfón LETV LeEco Le S3, ktorý ponúka 5,5″ FHD displej, pod ktorým tkvie procesor Helio X20 s desiatimi jadrami a grafický chop Mali T880. O výkon sa ďalej stará 3GB RAM a 32GB úložného priestoru. Nechýba mu podpora 3G či 4G sietí. Na zadnej strane nájdeme 16MP šošovku s podporou funkcie Auto Focus. Na prednej strane nájdeme 8M kameru. Nechýba mu samozrejme ani skener odtlačkov prstov či USB Type – C konektor.  Cena zariadenia pritom poteší, menej ako 112€ s kupónom „SS0097“.

LETV LeEco Le S3 s kupónom „SS0097“ kupíš za výrazne lepšiu cenu

Zdroj: Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close