SpravodajstvoTechnológieWindows 10 MobileZariadenia

HP Elite X3- Najvymakanejší Windows smartfón?

Začiatkom tohto roka sa na svetovom kongrese mobilov predviedlo nové zariadenie HP Elite X3. V tom čase boli o produkte poskytnuté len niektoré videá a základné špecifikácie. Spoločnosť HP neodhalila cenu ani oficiálny dátum distribúcie. Teraz to už konečne vieme. Podľa správy z talianskeho webu Plaffo, Elite X3 bude k dispozícii už v septembri. Za cenu € 699 približne (600 £ a $ 770).

Dátum vydania ako aj samotná cena boli odhalené zamestnancami spoločnosti HP. Konkrétne v Taliansku, na prestížnej akcii v Miláne. Samozrejme, cena sa bude v regiónoch kvôli mnohým rozdielom líšiť. Spoločnosť HP ešte podrobnosti o ďalšom smerovaní produktu neprezradila. Taktiež je možné, že informácie ohľadom rozdielnych cien budú úplne zbytočné.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čaká  nás  luxusný september?

Avšak zdá sa, že dátum vydania  ostáva  celkom presný. Microsoft sa chystá na aktualizáciu Windowsu 10, dňa 2. augusta. A Elite X3 príde s ,,Aniversary Update.“ Z tohto dôvodu by sme mohli naozaj veriť, že tento smartfón bude dostupný už v septembri.

Pre tých ktorí o ňom nevedia, výbava Elite X3 zahŕňa 5,96- palcový Amoled  displej, Snapdragon 80 s operačnou pamäťou vo veľkosti štyroch gigabajtov. Zadnú kameru tvorí 16 MP a vo výbave nájdete aj  8MP fotoaparát, skener odtlačkov prstov a Iris skener. V skutočnosti bude firma HP predávať HP Elite X3 s Lap Dock, ktorý je v podstate prenosný 12,5-palcový displej pre funkciu Continuum.

Zdroj: poweruser.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close