Sponzorovaný obsahSpravodajstvoZariadenia

TIP REDAKCIE | Nepremeškajte zľavu na Chuwi LapBook s FULL HD za „babku“

Dnes vám opäť dávame do pozornosti veľmi zaujímavé zariadenie Chuwi LapBook, ktoré zaujme nie len skvelou cenou pod 180 €, ale aj špecifikáciami.  

Chuwi FULL HD LapBook Windows 10 – dostane vás dizajnom a displejom

Ťahúňom tohto zariadenia je jednoznačne displej ako aj dizajn. Začneme ale tým displejom, ktorý poteší hlavne náročnejších používateľov. Prichádza totiž s parádnym FULL HD rozlíšením, kde budete mať problém nájsť nejaký ten „pixel“ na obrazovke.  Zároveň ponúka veľkosť displeja 15.6“ čo je ideál ako pre prezeranie videí, fotografií a podobne a zároveň je aj vhodnou voľbou z hľadiska kompaktnosti na cestovanie. Mimochodom, displej sa pýši aj skvelými pozorovacími uhlami a bohatými farbami. Ďalej, okolo displeja nájdeme relatívne tenký rámček o veľkosti 14mm.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: GearBest.com

O zabezpečenia chodu samotného systému Windows 10 sa stará harware v podobe štvorjadrového Intel Atom-X5 procesora pracujúcim na takte od 1.44GHz až po 1.84GHz s podporou technológie Turobo Boost zabezpečujúcou automatické pretaktovanie procesora v závislosti od potreby výkonu. Mimochodom,  procesor je vyrobený 14nm technológiu. O multitaksing sa zase staré operačná pamäť o veľkosti 4GB (DDR3L), ktorá poskytuje dostatok pamäte pre prácu s viacerými aplikáciami súčasne. Jediným obmedzením vám však bude pamäť 64GB, ktorá sa ale na druhej strane dá rozšíriť o dodatočných 128GB. O grafiky náročnejšie úlohy sa zase stará integrovaná grafická karta Intel HD 8. generácie, ktorá si hravo poradí so stredne náročnými hrami, avšak ak očakávate herné „delo“, tak vás budeme musieť sklamať. Jedná sa totiž o multimediálny prístroj, vhodný na bežnú prácu a hranie stredne náročných hier typu Counter Strike Global Offensive, Leage of Legends, Starcraft a podobne.  Mimochodom, konzumpcia tohto notebooku je len 2W.

Zdroj: GearBest.com

Samozrejmosťou je podpora technológií od Wi-Fi, Bluetooth 4.0, USB 3.0, USB 2.0, Micro HDMI, 3.5 jacku a podobne. Mnohých určite aj poteší priam obria batéria s kapacitou až 10.000mAh, ktorá sľubuje 7-8 hodín výdrže s podporou technológie Quick Charge.  Fascinujúce na tom je, že celú túto výbavu ako aj hardware výrobca dokázal zmestiť do zariadenia s hrúbkou od 7mm až do 22mm, ktorého váha dosahuje 1,8kg. V rámci dizajnu ste si mohli tiež všimnúť, že klávesnica je mierne posunutá vyššie ako je tomu pri klasických notebookov, čo sa odzrkadlilo vo väčších klávesov  a touchpadu, na druhej strane treba povedať že absentuje numerická klávesnica.

Zdroj: GearBest.com

nakupujem-button_1

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close