Apple predstavil červený iPhone 8 a 8 Plus, ktorý vyzerá veľmi zaujímavo

iPhone 8
Produktová fotografia

Spoločnosť Apple predstavila dvojicu nových iPhonov, a to konkrétne nový iPhone 8 (PRODUCT) RED a iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED. Oba modely sú pochopiteľne už s minuloročnými 8čkami rovnaké, avšak tieto sú dostupné v špeciálnej červenej farbe, ktorú Apple označuje ako (PRODUCT) RED. Kúpou nového iPhonu navyše užívatelia podporia boj proti zákernej chorobe HIV/AIDS. iPhone 8 (PRODUCT) RED je možné rozpoznať už na prvý pohľad, a to hlavne pre kombináciu čiernej prednej strany a červenej zadnej a bočnej strany. Táto kombinácia tak prináša zaujímavý dizajn a Apple pri tomto iPhone zdôrazňuje eleganciu.

Nové iPhony sa tak okrem zmienenej červenej farby už v ničom inom neodlišujú. Stále je tak k dispozícii varianta s 4,7 a 5,5″ displejom. Kým iPhone 8čka je vybavená jedným zadným fotoaparátom, Plusková varianta ponúka rovno dva objektívy, ktoré umožňujú vytvárať ešte zaujímavejšie fotografie. Celý hardvér je tak úplne identický už s niekoľko mesiacov dostupným iPhonom 8 a iPhonom 8 Plus, takže novinka prichádza iba s novou farebnou variantou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
iPhone 8
Produktová fotografia

iPhone 8 (Product) RED prichádza aj na Slovensko

iPhone 8 a iPhone 8 Plus pod kapotou ponúkne výkonný procesor Apple A11 Bionic založený na 64 bitovej architektúre, ktorému sekunduje v prípade iPhonu 8 2 GB operačná pamäť RAM a v prípade Pluska až 3 GB operačnej pamäte RAM. K dispozícii je opäť 256 GB úložisko, no a samozrejme nechýba odolná konštrukcia s normou IP67. Nové iPhony sa už o niekoľko dní začnú predávať aj na Slovensku, pričom cena bude úplne rovnaká ako za už niekoľko mesiacov dostupné iPhony 8 v bielej, zlatej a šedej farbe.

Zdroj: tlačová správa Apple, ilustračný obrázok: produktový obrázok od Apple

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre