APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

7 nových aplikácií pre Android, ktoré by ste mali skúsiť

Pozrite si výber 7 Android aplikácií dostupných zadarmo v obchode Google Play, s ktorými zvýšite svoju produktivitu.

Dlhšiu dobu sme Vám nepriniesli prehľad nových šikovných aplikácií, ktoré stoja za vyskúšanie. Dovoľte nám túto absenciu teraz napraviť. V dnešnom výbere sme si pre Vás pripravili 7 aplikácií, ktoré nie len vyčnievajú nad ostatnými, ale zároveň aj ponúkajú šikovné a zaujímavé funkcie.

Doublicat: Face Swap AI-tool

Prvá aplikácia je z kategórie zábavných. Ide o aplikáciu, prostredníctvom ktorej si môžete vymeniť tvár s inou osobnosťou, pričom algoritmus strojového učenia prispôsobí mimiku Vašej tváre vo videu. Ako to fyzicky vyzerá sa môžete pozrieť nižšie vo videu, kde sme využili tvár známeho robota Sophia, ktorú sme zamenili za tvár známeho futbalistu. Mimochodom, na výber máte z tisícov rôznych .gif súborov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

AppNotifier

AppNotifier je ďalšou šikovnou a zároveň veľmi jednoduchou aplikáciou. Možno ste ani nepostrehli, ale nedávno spoločnosť Google odstránila notifikácie o aktualizáciách aplikácií a hier. Aktualizácie tak prebiehajú na pozadí, a vám môžu tak ujsť informácie o nových funkciách. A práve na tento problém reaguje táto aplikácia. Funguje veľmi jednoducho, stačí ju nainštalovať a následne v notifikačnej lište budeme mať informáciu o prípadných aktualizáciách vrátane zoznamu zmien, ktoré nastali v aplikáciách.

AppNotifier
AppNotifier
Developer: Braden Farmer
Price: Free

Beta Maniac – Life of a beta tester

Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú radi tie najnovšie funkcie dávno pred ostatnými, tak by ste nemali prehliadať aplikáciu Beta Maniac – Life of a beta tester. Ide o aplikáciu, ktorá Vám zoskenuje Vaše aplikácie v smartfóne, a ak existuje k nej BETA program, tak prostredníctvom nej sa budete môcť stať testerom, resp. odoslať žiadosť, aby ste sa ním mohli stať.

Beta Maniac
Beta Maniac
Developer: Mirko Dimartino
Price: Free

Universal Copy

Universal Copy je ďalšia šikovná aplikácia, prostredníctvom ktorej môžete zefektívniť proces kopírovania. Funguje na veľmi jednoduchom princípe. V notifikačnej lište kliknete dvakrát na ikonku aplikácie a následne len vyberiete text, obrázky, videá a podobne, ktoré chcete skopírovať. Po tom ich môžete zdieľať prostredníctvom správ, e-mailov a podobne.

Universal Copy
Universal Copy
Developer: Camel Corporation
Price: Free

Nový Microsoft Edge

Ďalšia aplikácia, ktorá nemôže chýbať v našom výbere je nový Microsoft Edge, ktorý je založený na jadre Chromium. Vzhľadom na to, že beží na jadre prehliadača Chrome, tak rýchlosť je skvelou ako aj reakcie. Oproti prehliadaču Chrome však ponúka navyše napríklad hlbšie prepojenie s počítačom (napríklad odosielanie odkazov do počítača pomocou jedného kliknutia), vysúvaciu ponuku menu, ktorá je oveľa prehľadnejšia a bohatšia na funkcie, rýchly prístup k stiahnutým súborom, k histórii a podobne.

Okamžitý prepis

Ďalšou aplikáciou, ktorá by nemala nikomu z Vás chýbať je Okamžitý prepis. Ide o šikovnú aplikáciu, ktorá dokáže prepisovať hovorené slovo do textovej podoby. Najlepšie na tom je, že funguje aj v Slovenčine pričom musíme pochváliť citlivosť mikrofónu, ako aj kvalitu zápisu. Po nahratí zvukového záznamu a jeho prepisu používateľ  má následne možnosť text skopírovať a prípadne si ho uložiť.

Automatische Transkription
Automatische Transkription

Inkwire Screen Share + Assist

Poslednou aplikáciou je Inkwire Screen Share + Assist, ktorú ocenia hlavne menej zručnejší používatelia. Ide totiž o aplikáciu, prostredníctvom ktorej môžete zdieľať svoju obrazovku niekomu inému, kto ju môže následne aj ovládať. Ide tak o celkom šikovný nástroj, ako môžete napríklad pomôcť svojim rodičom, prípadne starým rodičom, či priateľom s nejakým problémom spojeným so smartfónom aj na diaľku.

Inkwire Screen Share + Assist
Inkwire Screen Share + Assist
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close