Spravodajstvo

Zoznam chýb zo včerajšieho Buildu pre Windows 10 Mobile

Tak ako sme vám včera sľúbili v článku „Microsoft vypustil aktualizáciu pre Windows 10 Mobile Insider program„, že vám čoskoro prinesieme aj zoznam chýb v najnovšom Builde, tak teraz tento sľub plníme. Nižšie Vám prinášame prehľadný zoznam všetkého čo nemusí fungovať podľa vašich očakávaní.

Zoznam chýb – Windows 10 Mobile Build 14364

  • Prvé obmedzenie v súčasnom Builde 14364 sa viac menej dotkne hlavne vývojárov. Totiž v aktuálnej aktualizácii nie je možné nasadzovať aplikácie pomocou Visual Studio 2015. Dočasným riešením je využívanie aplikácie Windows 10 Application Deployment pre príkazový riadok.
  • Tak ako v predošlom Buile, tak aj v tomto sa stretne s problémom spojeným s internetovými nastaveniami v prípade DUAL SIM zariadení na druhej SIM karte. Microsoft podľa oficiálnych vyhlásení na tomto probléme pilne pracuje.
  • Posledný známy problém sa týka rozmiestnenia ikoniek v Centre Akcií, ktoré môžete po inštalácii tohto Buildu nájsť v inom poradí. Pre napravenie tohto problému je nutné ísť do nastavení telefónu a usporiadať si ikonku podľa vašich preferencií (Settings > System > Notifications & actions > (Quick actions).

Stretli ste sa s inými problémamy, ktoré nie sú oficiálne známe? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zdroj: Microsoft Blog

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close