Xiaomi

Xiaomi sa pomaly prediera na vrchol televízneho priemyslu. Aktuálne sa radí medzi top 10 výrobcov

Spoločnosť Xiaomi niekoľko dní dozadu oslávila svoje 8. narodeniny. Za toto obdobie sa podarilo spoločnosti uspieť na viacerých „bojových“ frontoch.

Môžeme si napríklad spomenúť na to, že Xiaomi je aktuálne jedna z  najväčších spoločností, ktorá predáva smartfónu kde dýcha na chrbát spoločnostiam ako je napríklad Samsung či Apple. Nuž, najnovšie sa radí aj medzi top 10 výrobcov chytrých televízorov.  Najnovšie dáta z All View Cloud hovoria, že Xiaomi vďaka stále rozširujúcim sa predajom dostala na 10. priečku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi sa derie na vrchol

xiaomi medzi top 10 vyrobcami TV
Zdroj: Gizmochina.com

Ako môžete na grafe vyššie vidieť, tak spoločnosť  Xiaomi pomaly, ale isto dobieha tých najväčších gigantov na svete ako sú Samsung, ktorý aktuálne jednoznačne dominuje trhu, TCL, Sony, Philips a ďalších.

Spoločnosť Xiaomi na trh s televízormi vstúpila v septembri 2013 s viacerými produktmi. Medzi Najnovšie jej produkty z tejto kategórie patrí napríklad televízor  Xiaomi TV 4A 32, z ktorého sa predalo za 8 mesiacov viac ako 1 milión kusov alebo televízor Xiaomi Mi Led TV 4, ktorý predstavený len nedávno.

Zdroj: Gizomichina, úvodný obrázok: Youtube (Chigz Tech Reviews)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close