APLIKÁCIE A HRY

Xiaomi sa vrhá do víru hier. Toto je Survival Game hra v štýle PUBG, ktorú si môžete zahrať už dnes

Už dlhšiu dobu sa špekulovalo, že Xiaomi pripravuje vstúpiť na trh s mobilným hrami. Teraz sa tak aj deje.

Prostredníctvom Mi fóra spoločnosť Xiaomi oznámila, že spúšťa registrácie do BETA testovania hry s názvom Survival Game, ktorá sa nesie v štýle PUBG a Fortnite. Ako už z názvu plynie tak sa jedná populárny model hry, v ktorej hlavnou úlohou je prežiť čo najdlhšie. Hra je založená na reálnom čase, v ktorom hráči súpera medzi sebou. Víťazom sa stane ten, kto prežije ako posledný.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Survival Game_4
Zdroj: Xiaomi

Hra prichádza s viacerými prvkami, ktoré nájdeme aj v desiatkach ďalších obdobných hrách – viacero rôznych charakterov, zbrane, vozidlá a rôzne futuristické nástroje, ktoré budú hráči využívať vo svojej prospech s jediným cielom – zneškodniť nepriateľa a udržať sa na žive čo najdlhšie. Model hry zároveň ponúka rôzne prvky prispôsobenie, napríklad vylepšovania charakteru, jednotlivých zbraní a podobne. Xiaomi ďalej píše, že hra bola prispôsobená mnohým zariadeniam čo v preklade znamená, že si ju budú môcť vychutnať používatelia tých najrôznejších zariadení a nie len používatelia smartfónov značky Xiaomi.

Zdroj: Xiaomi

Ako sme v úvode písali tak spoločnosť spustila hru, do ktorej pozýva prvých BETA testerov. Registrovať sa môžete na tomto odkaze. Deadline registrácie je 31. októbra alebo kým sa nenájde dostatok hráčov na testovanie.

Zdroj: Xiaomi

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close