SpravodajstvoXiaomi

Redmi pracuje na vlastnej vlajkovej lodi. Cenovo bude konkurovať materskej spoločnosti Xiaomi

Niekoľko dní dozadu pri príležitosti oznámenia osamotnenia značky Redmi od spoločnosti Xiaomi bol predstavený smartfón Redmi Note 7, ktorý prekvapil z viacerých uhlov pohľadu. Okrem lákavej cenovky okolo 170€ totiž ponúka aj nadpriemerný 48MPx fotoaparát.

Remi Note 7 displej_3
Zdroj: Produktová fotografia

CEO spoločnosti Redmi sa stal Lu Weibing, zakladateľ spoločnosti Gionee. Bol vymenovaný samotným prezidentom Xiaomi, Lei Jun-om, ktorý v rámci predstavenia smartfónu Redmi 7 poskytol viacerým médiám niekoľko rozhovorov. V rámci jedného rozhovoru Lei povedal, že spoločnosť Redmi plánuje predstaviť svoju vlastnú vlajkovú loď, ktorá bude stáť približne 2500 Yuanov čo je po prepočte okolo 330€. Znamenalo by to, že spoločnosť Redmi bude tak priamo konkurovať materskej spoločnosti Xiaomi, ktorá ponúka svoju vlajkovú loď Xiaomi Mi 8 v rovnakej cenovke.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Smartfónmi Redmi patria medzi najobľúbenejšie zariadenia na trhu. Netýka sa to pritom len čínskeho trhu, ale globálneho. Za ich úspechom stojí skvelý pomer cena:výkon pričom cieľovou skupinou zariadení sú stredne nároční používatelia.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close