SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi hlási ďalší úspech. Jeho POCO Launcher bol z obchodu stiahnutý už viac ako miliónkrát! Vyskúšali ste ho už?

Smartfón Xiaomi PocoPhone F1 netreba určite nikomu zvlášť predstavovať. Jedná sa totiž o jeden z najdostupnejších smartfónov, ktorý sa výkonnom môže porovnávať s tými najvýkonnejšími zariadeniami na trhu. Veď dlhodobo sme ho mohli nájsť a aj ho stále nájdeme na popredných priečkach výkonnostných tabuliek. Spolu so smartfónom však bol predstavený aj nový launcher – POCO Launcher, ktorý sa krátko po predstavení smartfónu dostal do Google Play obchodu. Odvtedy získava jednu pozitívnu reakciu za druhou.

Najnovšie sa spoločnosť Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete Faceboook chváli počtom stiahnutí tohto launchera. Číslo je skutočne ohromujúce, doteraz  bol POCO Launcher stiahnutý viac ako 1 miliónkrát čo z neho robí jeden z najpopulárnejších launcherov v obchode.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Thank you all. POCO Launcher has now exceeded more than 1 million downloads. We will continue to provide you with more new features. Click here to download: https://goo.gl/bMv1pX

Uverejnil používateľ MIUI ROM Pondelok 26. november 2018

Ak by ste chceli tento populárny launcher vyskúšať tak môžete tak spraviť prostredníctvom odkazu nižšie, ktorý vás presmeruje do Google Play obchodu.

POCO Launcher 2.0- Customize,
POCO Launcher 2.0- Customize,

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close