SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi sa chystá o pár dní oficiálne oznámiť, že osamotňuje značku Redmi

Spoločnosť Xiaomi v týchto dňoch šokuje verejnosť. Xiaomi totiž ohlasuje že sa chystá osamostatniť značku Redmi, má sa tak oficiálne stať 10. januára teda o pár dní.

Anglické logo „Redmi“ v plagáte je obzvlášť nápadné. Podľa Lei Jun sa bude jednať o novú nezávislú značku Redmi, ktorá je dnes medzinárodnou. Predtým bola spoločnosť Redmi chápaná ako vstupná značka spoločnosti Xiaomi. V priebehu rokov priniesla množstvo smartfónov „na národnej úrovni“ a stala sa hlavným prispievateľom k predaju smartfónov Xiaomi. Z toho vyplýva, že Redmi už nie je len „národným inteligentným telefónom“, ale ide aj do sveta.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi ohlasuje ze osamtnuje znacku Redmi 7
Zdroj: XiaomiToday.com

Okrem oficiálneho oznámenia osamotnenia značky 10. januára by sme sa mali dočkať aj nové zariadenia, konkrétne smartfónu Redmi 7, ktorý by mal byť poháňaný čipsetom Snapdragon 675. Bol by to tak prvý smartfón na svete so spomínaným procesorom. Zaujímavejšou informáciou, resp. špekuláciou je aj to, že smartfón by mohol byť teoreticky vybavený 48MP fotoaparátom. Tieto špekulácie vznikli na základe posteru vyššie kde v tieni nájdeme číslo 4800.

Zdroj: XiaomiToday.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close