APLIKÁCIE A HRYBezpečnosťSpravodajstvo

WhatsApp dostane funkciu, ktorá vám umožní, cítiť sa menej prenasledovaný

Vývojári WhatsAppu pracujú na funkcii, po ktorej používatelia volajú už roky.

WhatsApp v súčasnosti ponúka viacero nastavení, ako môžete zvýšiť zabezpečenie svojho účtu, či chrániť sa pred stalkermi. Ešte koncom marca tohto roka vývojári aplikácie pridali do aplikácie dlho žiadané funkcie, ktorými sú možnosť skrytia profilovej fotografie, online statusu, či ďalších údajov pre konkrétne osoby.

Jedna funkcia naprieč platformou ale nie je doposiaľ dostupnou. Reč je konkrétne o možnosti skrytia stavu, že ste online. To by sa ale malo už čoskoro zmeniť, píše portál Wabetainfo.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

WhatsApp konečne počúva spätnú väzbu od používateľov

Portál konkrétne upozorňuje na to, že vývojári WhatsAppu pracujú na pridaní možnosti skrytia vášho aktuálne online stavu. Snímka obrazovky, ktorú Wabetainfo.com vytiahli z beta verzie WhatsAppu pre iOS odhaľuje, že používateľ bude môcť skryť svoj online stav pre všetkých, prípadne pre konkrétne osoby. Funkcia bude podľa všetkého lokalizovanou v sekcii Naposledy online.

whatsapp moznost skrytia
Zdroj: wabetainfo.com

Používatelia platformy sa budú môcť tak schovať, aby ich nikto nerušil, alebo aby sa cítili menej prenasledovaní.

Ďalej je potrebné ale poznamenať, že aktuálne nemáme k dispozícii podrobnosti o tom, kedy bude funkcia uvoľnenou pre všetkých používateľov. Portál ale v závere dodáva, že všetko nasvedčuje tomu, že funkcia by mohla prísť spolu s ďalšou aktualizáciou aplikácie. Inými slovami, dostupnou by mohla byť v priebehu najbližších dní, nanajvýš týždňov.

Mimochodom, v súvislosti s novými funkciami, WhatsApp len niekoľko dní dozadu rozšíril ponuku emoji, prostredníctvom ktorých môžu používatelia označovať správy. Funkcia je ale aktuálne dostupnou len pre obmedzený počet ľudí. Očakáva sa ale, že ju vývojári aplikácie v dohľadne dobe sprístupnia pre všetkých.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close