Spravodajstvo

Súťaž! Vyhraj špičkové Honor Watch GS 3 v hodnote 229€! Zapojiť sa môže každý!

Pre našich čitateľov sme si pripravili so spoločnosťou Honor súťaž o horúcu novinku na trhu, Honor Watch GS 3. Zapojiť sa do súťaže je jednoduché!

Aktualizované 28.7.2022

Máme víťaza – Vieru Dzuríkovú. Prosím Vás, aby ste nás kontaktovali do 1.8.2022 (vrátane), aby sme sa dohodli na spôsobe doručenia hodiniek. Ak tak nespravíte, tak budeme losovať ďalej.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Spoločnosť Honor v priebehu minulého mesiaca oficiálne predstavila nové chytré hodinky Honor Watch GS 3, ktoré sa v týchto dňoch dostali do predaja na Slovensku. Vďaka spolupráci so spoločnosťou Honor, vám prinášame súťaž, prostredníctvom ktorej môžete hodinky získať zadarmo. Všetko, čo k tomu je potrebné urobiť, je dať Like na súťažný príspevok.

Vyhraj špičkové Honor Watch GS 3!

Honor Watch GS 3 sa môžu pochváliť nielen špičkovým vyhotovením, ale aj pokročilými funkciami, či výdržou batérie až do 14 dní!

HONOR Watch GS 3 majú 3D zaoblené sklíčko okolo ciferníka a 1,43“ AMOLED dotykový displej, ktorý je navyše rezistentný proti odtlačkom prstov. Okrem iného jas displeja je schopný dosiahnuť  až 1 000 nitov, vďaka čomu je displej dobre viditeľný aj na priamom slnku. Watch GS 3 sa ale nezľaknú ani vody, sú totiž vodotesné do 50 metrov. Poriadia si dokonca aj so slanou vodou, ktorá býva pre mnohé zariadenia tohto typu problémom.

HONOR_GS3_Black2_2
Zdroj: Vosveteit.sk

Ďalej ide o prvé hodinky so zabudovanými 8-kanálovými PPG snímačmi srdcovej frekvencie. Hodinky HONOR Watch GS 3 majú aj funkciu merania okysličenia krvi (SpO2), ktorá vám pomôže rýchlo identifikovať prvé príčiny dýchacích ťažkostí alebo život ohrozujúce stavy.

Hodinky potešia aj aktívnych športovcov. Sú totiž vybavené viac ako 100-režimi športovými, ktoré dokážu aktívne monitorovať. Zároveň im nechýba ani funkcia GPS, ktorá je medzi športovcami čoraz žiadanejšou. Okrem sledovania športových výkonov, na HONOR Watch GS 3 môžete využiť aj hudobný prehrávač s kapacitou až 500 skladieb.

HONOR_GS3_Black3_2
Zdroj: Honor

Môžete tiež využiť 12 predinštalovaných fitness kurzov s celkovo až 44 príkladmi cvičenia. Cvičenie tak môžete ľahko zvládnuť doma alebo aj počas obedňajšej prestávky v kancelárii.

Aktuálna cena hodiniek u predajcov je 229€.

📣Vyhraj hodinky Honor Watch GS 3 v hodnote 229€!📣

✅ Daj „Like“ na tento príspevok. Môžeš rovnako do komentára aj…

Uverejnil používateľ Vosveteit Piatok 15. júla 2022

Výhru do súťaže venovala spoločnosť Honor.

Podmienky súťaže:

  • Organizátorom súťaže je portál Vosveteit.sk
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné dať „Like“ na súťažný príspevok. Môžeš rovnako do komentára aj napísať, kto ti bude závidieť nové hodinky (pokojne ho/ju môžeš aj označiť, ak chceš).
  • Súťaž začína dňom zverejnenia článku a príspevku na Facebooku. Ukončenou bude 27.7.2022 a následne jedného z vás vylosujeme. Výhercu oznámime najneskôr do 48 hodín na sociálnej sieti a v článku. Zapojením sa do súťaže súhlasíte so zverejnením Vášho mena v prípade, ak vyhráte.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každý s trvalým pobytom na území SR s výnimkou zamestnancov portálu Vosveteit.sk, či organizátorov súťaže.
  • Na výhru nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Organizátor si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť, či upraviť podmienky, prerušiť alebo zrušiť súťaž podľa vlastného uváženie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close