Spravodajstvo

Panay, hlava Surface divízie sa rozpovedal o produktoch Microsoftu, v rámci ktorých spomínal Surface telefón

Panos Panay, hlava divízie Surface bola vyspovedaná v relácii GeekWire, v rámci ktorej hovoril najmä o širších úlohách Microsoftu od vývojú súčasných zariadní až po nové produkty ako je napríklad Microsoft Band 2 či HoloLens, avšak v rámci rozhovoru ako inak redaktori si nemohli odpustiť otázku týkajúcu  čo raz viac spomínaného mobilného zariadenia Surface, na ktorú odpovedal:

„Ľudia zbožňujú sa na to pýtať. Znova, pekný pokus. Myslím si, že budeme musieť priebežne stále kontrolovať čo sa stane vo všetkých našich kategóriách zariadení. Pracujeme na mnohých nových produktoch. Áno, práve teraz, Lumie sú našim hlavným odvetím. Máme líniu výrobkov Surface, a ďalšie zariadenia, ktoré vyrábame. Je to o tom priniesť ich dohromady s „konzistentným pocitom“  skrz Microsoft a k našim zákazníkom. Máme veľa toho čo ponúknuť a veľa  toho čo spraviť, ale nechcem sa dostať do pasce ohľadne nasledujúcich vecí, pretože to je presne to, kam nechcem byť zahnaný.“

Panay ďalej v rámci rozhovoru zodpovedal viacero otázok ohľadne produktu Surface Book and aj to, že v Microsoft verí v úspech línie ich produktov. Na záver dodal, že chce aby ľudia milovali produkty Microsoftu ako on miluje ich navrhovanie a vytváranie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V prípade ak by ste s chceli vypočuť celý rozhovor, nájdete ho nižšie.

Zdroj: Winbeta.org

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close