APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Stiahnite si bezplatne Starcraft a Brood War

Starcraft a jeho rozšírenie Brood War reprezentujú jeden z najznámejších strategických titulov v reálnom čase a najviac hrané hry všetkých čias. Franšíza rozšírila za posledných dvadsať rokov od svojho pôvodného vydania celosvetový fenomén. Ak ste nikdy titul nehrali alebo sa snažíte oživiť pekné spomienky, môžete teraz zadarmo získať Starcraft a Brood War.

Začiatkom tohto roka Blizzard prekvapil svojich fanúšikov tým, že ohlásil Starcraft Remastered, úplnú grafickú úpravu pôvodného titulu, ktorý napriek tomu zachováva všetky herné aspekty. Nové vydanie je navrhnuté tak, aby pokračovalo v silnej tradícii e-športu, za ktorú bola frančíza zodpovedná. Ako súčasť tohto oznámenia Blizzard uviedol, že pôvodný titul a jeho rozšírenie s obmedzenými grafickými možnosťami budú vydané zadarmo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zlepšená stabilita na moderných OS

Zdroj: starcraft.com

S opravou 1.18 si môžu používatelia stiahnuť a nainštalovať Starcraft a Brood War bezplatne. Neexistuje žiadna DRM ochrana, ani žiadne ďalšie skryté triky. Blizzard s touto opravou dokonca pridal nejaké vítané funkcie, vrátane nových možností užívateľského rozhrania a zlepšenej stability hry na moderných operačných systémoch.

Vzhľadom na rýchlo sa rozvíjajúci svet mobilných hier, nových konzol a virtuálnej reality je veľmi impozantné, že Starcraft si stále dokáže udržať milióny hráčov. Tieto najnovšie kroky od Blizzardu zabezpečia, že si milovaná hra udrží tieto impozantné tituly a štatistiky.

Zdroj: neowin.net starcraft.com, odkaz na stiahnutie

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close