Apple

Apple má na krku žalobu od spoločnosti, ktorá od nich už vysúdila stovky miliónov €. Problém sa dotýka státisícov zákazníkov

Ak máte vo svojej domácnosti zariadenie značky Apple tak určite od neho očakávate TOP kvalitu a funkčnosť.Mnohých fanúšikov tejto značky postihli v poslednej dobe problémy so zariadeniami iMac a MacBooku, ktorí tvrdia, že na vnútornej strane obrazovky sa im začali objavovať škvrny. Zároveň zaznamenali aj výrazne spomalenie počítačov.

Vyššie popísané nepríjemnosti majú mať súvis s nedostatočným filtrovaním vzduchu v počítačoch Apple. Totiž počítač nasáva vzduch na chladenie jednotlivých komponentov bez toho, aby prechádzal fyzicky cez nejaký filter, ktorý by zachytil prachové častice. Logicky tento absencia tohto filtra vyúsťuje do toho, že do počítača sa postupom času dostáva prach, ktorý robí jeho používateľom nepríjemnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Problematickými sú všetky počítače Apple iMac Desktop a MacBook notebooky od roku 2013

Problematickými sú všetky zariadenia Apple iMac Desktop a MacBooky, ktoré boli predávané od roku 2013. Cieľom žaloby je, aby v prípade ak jeho používatelia zaznamenajú problémy so svojim zariadením, tak aby spoločnosť Apple spravila nápravu a ak tak nespraví tak zaplatila majiteľom zariadení 500 a viac dolárov, aby si mohli odstrániť chybu vo svojej réžii.

Zákazníkov zastupuje spoločnosť Hagens Berman, ktorá patrí vo svojom odbore medzi tie najúspešnejšie. Doteraz sa jej podarilo v USA vysúdiť od korporátnych spoločností viac ako 260 miliárd dolárov. Na tejto čiastke sa spoločnosť s rôznymi vydavateľskými firmami podieľala sumou 560 miliónov dolárov v roku 2016.

Zdroj: hbsslaw.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close