Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Toto je najdostupnejší robotický vysávač od Xiaomi – Xiaowa Vacuum! V tejto časovo obmedzenej akcii stojí menej ako 199€!

Toto je najdostupnejší robotický vysávač od Xiaomi, Xiaowa Vacuum, ktorý je aktuálne dostupný za bezkonkurenčnú cenu menej ako 199€ spolu aj s poštovným

Baví ťa vysávania? Neviem ako teba, ale  my si radi tento čas strávený pri klasickom vysávaní vymeníme za niečo iné, hoci aj za leňošenie pred TV.   Ak patríš do podobnej sorty ľudí ako my, tak by si nemal určite zmeškať ponuku na robotický vysávač Xiaomi Xiaowa Vacuum, ktorý je dostupný   z nemeckého skladu, vďaka čomu sa vyhneš ďalším poplatkom. Čerešničkou na torte je, že stojí menej  ako 200€ spolu aj s poštovným.

Robotický vysávač Xiaomi Xiaowa

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaowa Vacuum je najnovší robotický vysávač z kuchyne Xiaomi

Čínsky gigant Xiaomi týmto robotickým vysávačom chce primárne osloviť mladšie ročníky, ktoré si prácu častokrát radi uľahčia. Ponúka dostatočný výkon v podobe 1600 Pa, čo v  preklade znamená, že sa dokáže popasovať s  bežnou špinou ako je prach, zvieracie chlpy, odrobinky a podobne.

O čistotu v  domácnosti sa vám bude starať celkovo 9 rôznych režimov, ktoré je možné ovládať pomocou aplikácie Mi Home. Vysávač ponúka zo spodnej strany rotujúcu kefu pričom nechýba ani jedna z boku, ktorá  slúži na zametanie neprístupných miest. Mnohých poteší určite aj to, že vysávač si poradí s prekážkami do výšky 20 mm čo znamená, že by sa mal bezproblémovo dostať napríklad cez lišty oddeľujúce parkety od kachličiek či cez prahy. Mimochodom, vysávač celkovo ponúka 640ml nádobu na nečistoty.

Xiaomi Xiaowa Vacuum Home Cleaner Robot Youth Edition
Zdroj: produktová fotografia

Z  hľadiska výdrže Xiaowa Vacuum disponuje batériou s  kapacitou 2400 mAh. V  preklade to znamená, že vysávač by si mal poradiť na jedno nabitie povysávať priestor o veľkosti zhruba 80 m². Na druhej strane veľkosť priestoru, ktorý zvládne vysávač povysávať závisí aj od jeho členitosti. Totiž čím členitejší priestor tak tým viac sú namáhané senzory čo môže ovplyvniť rozlohu, ktorú zvládne tento robot povysávať na jedenkrát. Na druhej strane vysávač disponuje senzorom, ktorý ho pri kritickej úrovni automaticky vráti do nabíjacej stanice a  po dobití pokračuje v upratovaní ďalej.

Xiaomi Xiaowa Vacuum Home Cleaner Robot Youth Edition senzory
Zdroj: produktová fotografia

Výrobca však pri takto nízkej cenovej politike musel niekde aj šetriť. Najvýraznejším nedostatkom je absencia podpory mopu. Inými slovami, hoci ti povysáva byt, tak s  umytím podlahy si budeš musieť poradiť sám.

Ak ťa ponuka na tento robotický vysávač zaujala tak ti určite odporúčame využiť akciovú ponuku, ktorá je časovo obmedzená. Mimochodom, čerešničkou na torte je, možnosť doručenia bez dodatočných poplatkov ako je DPH či CLO. Vysávač je totiž dostupný v nemeckom sklade.

Robotický vysávač Xiaomi Xiaowa

Zdroj: TS, GeekBuying.com, obrázky: produktové obrázky

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close