Spravodajstvo

Čoskoro sa dočkáme prémiového telefónu od Microsoftu. Tvrdí to Terry Myerson, hlava mobilnej divízie

V posledných dňoch sa na internete objavilo viacero správ týkajúcich sa obáv užívateľov Windows telefónov, že Microsoft plánuje prerušiť výrobu telefónov Lumia, ale nie je tomu tak. Dôvodom bolo hlavne prepustenie takmer 7,800 zamestnancov mobilnej divízie ako aj odpísanie 7,6 milióna dolárov, ktoré súviseli s akvizíciou Nokie.

Hoci CEO Microsoftu Satyia Nadella vydal vyjadrenie, v ktorom predstavil novú stratégiu Microsoftu týkajúcu sa výroby smartfónov tak tieto obavy neustupovali. Dnes, Terry Myerson, hlava divízie mobilných zariadení a Windowsu, na konferencii Keynote v Orlande, doplnil slová Nadellu, ku ktorým ešte dodal krátke vyhlásenie, ktoré poteší hlavne náročnejších  používateľov Windows telefónov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Minulý týždeň sme oznámili, že sa sústredíme na nový Lineup telefónov Lumia, ale dovoľte mi byť presnejší: čoskoro uvidíte nový prémiový telefón Lumia navrhnutý pre Windows 10.“

Nového smartfónu by sme sa mohli dočkať už čoskoro a s veľkou pravdepodobnosťou to bude na IFA v nemeckom Berlíne už tento september. Mimochodom minulý rok na IFA bola predstavená Lumia 830735 a 730 (zariadenia strednej triedy).

Zdroj: Microsoft.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close