Spravodajstvo

TIP REDAKCIE | Predstavujeme 8-jadrový Phablet Teclast X10 3G

Teclast sa v posledných mesiacoch stáva populárnejším a populárnejším vďaka svojej expanzií a neustálemu predstavovaniu nových produktov. Po veľkom úspechu Teclastu X3 teraz prichádza na trh nový 8-jadrový phablet Teclast X10 3G.

teclast x10 3
Dizajn a displej Teclastu X10

X10ina má naozaj obrovskú obrazovku až 10.1 palca, čo hodnotíme ako veľkú výhodu oproti konkurencií, ktorá poväčšine neprekračuje hranicu 8 palcov. V tejto cenovej relácií ide od Číňanov opäť o malý zázrak. IPS displej s rozlíšením 1280 x 800 vás naozaj nesklame. Phablet spadá do strednej kategórie a dizajn pôsobí naozaj prémiovo, keďže celý povrch Teclastu X10 je zostrojený z vlákien. Bok phabletu pripomína obľúbený dizajn Sony tabletov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo sa týka hmotnosti, tak X10 váží len neuveriteľných 567g na to, aký má veľký displej. OTG podpora je samozrejmosťou a môžete tak jednoducho pripojiť externé úložiska.

teclast x10 2

Výkonnosť Teclastu X10 3G

X10 je poháňana osemjadrovým procesorom s frekvenciou 1.4GHz, čo je bohato dostačujúce na bežnú prácu. Miernou nevýhodou je 1GB RAM, čo vám ale nebude vôbec prekážať, ak svoj phablet plánujete využívať hlavne na bežnú kancelársku robotu a surfovanie po internete.

Keďže X10 nie je prispôsobená na fotografické účely, tak jej ani nemôžete zazlievať, že predná kamera má iba 0.3 Mpx a zadná má 2 Mpx.

Čo je ale najpozitívnejšie na X10 je prekvapivo kvalitná batéria v tejto cenovej kategórii. Batéria s kapacitou 5800 mAh vás naozaj nesklame a poskytne vám úžasnú výdrž.

teclast x10 4

Zhodnotenie X10-iny

Ak sa bavíme v rovine pomeru cena-výkon, tak phablet Teclast X10 3G ponúka naozaj veľa. Jediná nevýhoda X10iny je, že má iba 1Gb RAM, ale odhliadnúc od tohto faktu, tak vám X10ina ponúkne tak čí tak kvalitný základ pre vašu prácu a zábavu. Ak máte teda obmedzený rozpočet a hľadáte ale aj tak niečo spolahlivé za vaše peniaze, tak na everbuying.net zoženiete teraz Teclast X10 3G iba za 97.3 eur (109.99$).

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close