NávodyWindows

Pozrite sa, ako si môžete pripnúť odkaz na vašu obľúbenú stránku do panelu s úlohami vo Windows 10

Pozrite si krok za krokom, ako si môžete pripnúť vašu obľúbenú stránku do panelu s úlohami.

Pravdepodobne asi každý z nás má nejaké stránky, ktoré navštevuje frekventovanejšie, ako iné. A práve preto by sme vám chceli ukázať šikovný tip, ako si môžete pridať rýchly odkaz do panelu s úlohami vo Windows 10 s vašou obľúbenou webovou stránkou.

Google Chrome

V prípade internetového prehliadača Chrome, otvorte si stránku, ktorú chcete pridať do panelu s úlohami. Následne kliknite na tri bodky v pravom rohu a zvoľte možnosť Ďalšie nástroje. Potom zvoľte možnosť vytvoriť odkaz.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
ako vytvorit rychly odkaz na stranku_1
Zdroj: vosveteit

Následne vám vyskočí pop-up okno, prostredníctvom ktorého potvrďte vytvorenie odkazu. Potom na ploche vašej obrazovky, uvidíte odkaz. Ten už stačí len preniesť do panelu s úlohami.

Microsoft Edge

V prípade internetového prehliadača Microsoft Edge, postup je veľmi podobným. Rovnako kliknite na tri bodky vo vrchnom rohu. Následne zvoľte možnosť Ďalšie nástroje a potom zvoľte možnosť Spustiť sprievodcu pripnutím na panel úloh. Potom postupujte podľa pokynov.

Microsoft Edge_prippnutie otvorenej karty na panel s ulohami
Zdroj: vosveteit

Firefox

V prípade internetového prehliadača Firefox, je vytvorenie rýchleho odkazu o niečo zložitejšie, ale nie je to nič náročné. Vyhľadajte si pomocou ponuky Štart prehliadač Firefox. Následne zvoľte možnosť Otvoriť umiestnenie súboru. 

Firefox_vytvorenie rychleho odkazu do panelu s ulohami_1
Zdroj: vosveteit

V ďalšom kroku kliknite pravou myšou na ikonu Firefoxu. Potom zvoľte možnosť Vytvoriť odkaz. 

Firefox_vytvorenie odkazu_2
Zdroj: vosveteit

Následne, ako sa vám vytvorí odkaz na Firefox, tak opäť kliknite na ikonu pravou myšou. Potom otvorte možnosť Nastavenia a do kolónky Ciel, pridajte vami požadovaný web, ktorý chcete, aby sa otvoril potom ako kliknete na ikonu aplikácie. Následne zvoľte možnosť použiť a ikonu prehliadača si pretiahnite do panelu s úlohami.

Firefox_vytvorenie odkazu_3
Zdroj: vosveteit

Pevne veríme, že návod bol pre vás užitočným. Budeme radi, ak nás podporíte zdieľaním prostredníctvom sociálnych sietí.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close