NávodySpravodajstvoXiaomi

Nainštalujte si inteligentný widget z MIUI 12.5 do svojho smartfónu a to aj so staršou verziou nadstavby!

Inteligentný widget vám zobrazí ponuku s aplikáciami, s ktorými interagujete najčastejšie, prípadne s aplikáciami, kde je predpoklad, že s nimi budete pracovať.

Nadstavba MIUI 12.5 sa pomaly, ale isto dostáva do jednotlivých modelov smartfónov. Naposledy sme napríklad upozorňovali na uvoľnenie najnovšej verzie nadstavby pre smartfón Redmi Note 10 Pro, či Mi 11. Stále však nadstavba MIUI 12.5 je dostupnou len pre hŕstku smartfónov.

Jednou z funkcií, ktorá ešte nie je oficiálne dostupnou ani v rámci komerčne dostupnej verzie MIUI 12.5, je inteligentný widget. Ten je aktuálne dostupný len v rámci BETA programu. Ale aj napriek tomu, si ho môžu používatelia nainštalovať do svojich smartfónov už dnes a to bez ohľadu na to, či majú telefón Xiaomi, Redmi, alebo Poco. Na tému upozorňuje portál xiaomiadictos.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nainštalujte si inteligentný widget vo vašom Xiaomi už dnes!

Samotný proces inštalácie inteligentného widgetu je veľmi jednoduchý. Otvorte si telegram stránku portálu Xiaomiadictos, kde nájdete inštalačný .apk súbor. Ide o súbor, ktorý vám aktualizuje aplikáciu Bezpečnosť vrátane widgetu aplikácie. Rovnako musíme dodať, že ak ste v minulosti pomocou Telegramu neinštalovali súbory, tak systém vás vyzve, aby ste udelili aplikácii povolenie, aby mohol prebehnúť proces inštalácie.

Potom, ako nainštalujete súbor, tak sa vráťte na úvodnú obrazovku vášho smartfónu. Následne podržte obrazovku a bežným spôsobom zvoľte možnosť pridania widgetov. Zrolujte ponuku až k možnosti Seurity (Zabezpečenie), kde podržte ponúkaný widget a prilepte ho v ďalšom kroku na úvodnú obrazovku smartfónu.

Tento widget vám následne bude zobrazovať zoznam najčastejšie používaných aplikácií, s ktorými interagujete, prípadne vám ponúkne zoznam aplikácií, ktoré systém vyhodnotí, že budete aktuálne potrebovať. Okrem toho má vyhľadávací modul (zatiaľ v angličtine), ktorý uľahčí vyhľadávanie medzi najpoužívanejšími aplikáciami.  Ako vyzerá tento modul, sa môžete pozrieť nižšie v náhľade obrazovky.

inteligenty widget_modul vyhladavania
Zdroj: Vosveteit

Ako sa vám pozdáva tento inteligentný widget? Funguje vám podľa predstáv, či ani nie? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close