SpravodajstvoXiaomi

Poco F3 GT sa chystá na svoje predstavenie: Vieme, kedy príde!

Poco F3 GT sa chystá na svoj príchod, ktorý potvrdzuje spoločnosť Poco. Kedy smartfón príde a čo novinka ponúkne? Pozrite sa na video!

O smartfóne Poco F3 GT sa povrávalo v spojitosti s herným smartfónom Redmi K40 Gaming Edition. Herný smartfón ku nám zavítal na konci minulého mesiaca, kedy by však vyšiel jeho globálny súrodenec však nebolo jasné. Dnes je tomu však inak a Poco India prostredníctvom sociálnej siete Twitter informuje o jeho príchode a potvrdzuje jeho existenciu. Kedy očakávaný herný smartfón príde? Pozrite sa na uvádzacie video!

Poco F3 GT

Na modeli Poco F3 GT je zaujímavé, že základ smartfónu už poznáme. Už pri uvádzaní herného Redmi K40 Gaming Edition bolo známe, že smartfón pod týmto názvom bude uvedený, otázniky okolo modelu sa však stále objavovali. Len včera vyšla informácia, že pod krídlami Poco by sa mohol globálne objaviť čínsky model Redmi Note 10 Pro 5G, dnes po uverejnení teaseru sme si však istí, že spomínaný model od Poco bude herný. Pozrite sa na video, ktoré uverejnila spoločnosť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Video poukazuje na smartfón s čipsetom MediaTek Dimensity 1200, čo by odpovedalo hernému smartfónu od Redmi. Poco F3 GT navyše odhaľuje aj približný čas svojho odhalenia, ktoré je stanovené na tretí kvartál tohto roku, teda mesiace júl – september. Predpokladáme, že mimo Indiu sa smartfón dočká i globálneho uvedenia.

Výbava smartfónu

Výbava herného modelu je naozaj hviezdna. Okrem spomínaného čipsetu MediaTek Dimensity 1200 obsahuje smartfón i herné prvky ako napríklad posuvné tlačidlá v smartfóne. Čo sa týka displeja, Poco F3 GT získa 120Hz OLED displej a potešia i duálne reproduktory, ktoré smartfónu dodala spoločnosť JBL.

Na svoje si prídu i fanúšikovia mobilnej fotografie, hlavný snímač kamery má 64mpx a dopĺňa ho 8mpx ultraširoký a 2mpx makro snímač. Selfie kamera je skôr priemerná, ide o 16mpx selfie snímač. Spomenieme i batériu, tá má kapacitu 5065mAh a podporuje 67W rýchlonabíjanie.

Siahli by ste po hernom smartfóne od Poco i vy? Alebo vás herné smartfóny natoľko nelákajú? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close