Sponzorovaný obsah

Potlač tričiek pre gamerov? Vyrob herný merch podľa seba!

Nechceme tým povedať, že originálne tričká od herných spoločností nie sú fajn. Občas ale nechceš vyzerať ako všetci a vlastná potlač tričiek ti pomože byť originálny. Vytvor napr. vtipný nápis na herné tričko. Možno chceš vyjadriť svoj osobitný vzťah k obľúbenej hre, alebo potrebuješ originálny darček pre gamera. Na to všetko ti poslúži Puppynator – v našom online Kreátore máš možnosť spraviť si vlastný merch. Samozrejme, dávame ti k dispozícii aj hotové, predvolené a upraviteľné dizajny a tipy na vlastný nápis na herný merch. Poďme na to!

Gamerské tričko s vlastnou fotkou a/alebo nápisom. V tomto prípade môžeš potlač tričiek pre hráčov kombinovať napríklad s nápisom a fotkou. Je to najkreatívnejšia možnosť, ako sa vyhrať s dizajnom. Niekoľko nápadov nájdeš v texte nižšie. Originálny gamerský merch bez potreby tvojho kreatívneho zásahu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
tricka s potiskom_2
Zdroj: Inzerent

Ako na vlastné herné tričko?

Máš X možností. Ale ak chceš ozaj originál, odporúčame ti spraviť kombináciu fotka + nápis. Tu je niekoľko nápadov:

Tip #1: Mikina pre gamera s fotkou skóre

Jednoduchý nápad, potlač mikín ktorý povie veľa bez zbytočných slov. Sprav si screen alebo fotku skóre (svojho rekordu) a nechaj si ňou potlačiť mikinu s kapucňou. Tí, ktorí to majú pochopiť, pochopia. Ostatní môžu zízať na to, čo to nosíš na mikine, ale to ti bude jedno. 🙂

Tip #2: Tričko Moje top hry

Nechceme ti kecať do toho, aký rebríček si zostaviť – určite ho má každý z nás trochu odlišný. Spravi si ale zoznam svojich piatich hier a daj si ich na tričko s veľkým nápisom My TOP games. Funguje skvele ako ice-breaker. 🙂

Tip #3: Herná podložka pod myš

Tu je viac spôsobov, ako poňat priestor podložky. Čo tak nápis ‚No pain, no game‘ ako ekvivalent známeho fitness výroku? Alebo rovno obrázok tvojej obľúbenej postavy z tvojej obľúbenej hry?

Tip #4: Herná šiltovka

Nemusí to byť len tričko či mikina. Dobrý herný merch je aj šiltovka – v online Kreátore si na ňu môžeš potlačiť ideálne nápis; ten vyzerá najlepšie. Za nás je top nápis: PRO GAMER.

Toto sú TOP nápisy na herné tričká pre gamerov

Nechaj sa inšpirovať nápismi, ktoré sú mimoriadne obľúbené medzi gamermi, ktorí si v online Kreátore vytvárajú vlastný gaming merch:

  1. Eat Sleep Game
  2. Born to be a gamer
  3. Eat Sleep League Repeat
  4. Gamers don’t die they respawn
  5. Cyberpunk

A na záver špeciálny originálny gamerský set pre hráčov

tricka s potiskom_4
Zdroj: Inzerent

Toto je jedinečný prípad, keď hľadáš vhodné originálne darčeky pre gamera. Jasné, asi najviac poteší originálna hra alebo vstupenka na herný veľtrh. Ak však máš chuť vyrobiť vlastný herný darček, skús toto skvelé kombo:

A.    Podložka pod myš + gamerský hrnček

Vyber si niektorý z vyššie uvedených nápisov, alebo jednoducho použi názov obľúbenej hry tvojho gamera. Predstav si toto kombo napríklad s nápisom Fortnite.

B.    Gamerské tričko + gamerská mikina + šiltovka

V prvom prípade išlo o veci, ktoré tvoj hráč využije hlavne doma pri hraní PC hier. Tieto nápady sú zase herný merch, v ktorom sa bude s hrdosťou premávať po vonku. Odporúčame ti jednoduchý nápis AFK, čo znamená ‚Away from keyboard‘ (Mimo klávesnice) a vyjadruje, že hráč nie je online, resp. že nesedí za počítačom, ale je v „reálnom svete“.

C.    Gamerský merch (tričko + mikina + šiltovka) + hráčska podložka pod myš + hrnček

Toto veľké kombo je zaručená trefa do čierneho pre tvojho gamera. Dôležité je zvoliť si tú správnu hru, ktorú využiješ ako motív na tričko, prípadne si vybrať výrok niektorej z postáv. Napríklad „The harder you beat a man, the taller he stands.” z Far Cry 2.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close