Sponzorovaný obsah

Artillery Hornet – 3D tlačiarne pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov za neskutočnú cenu

Tvoja prvá 3D tlačiareň alebo ostrieľaný tlačiar? 3D tlačiareň Artillery Hornet je v tom prípade skvelou voľbou.

Jedna z najpopulárnejších dostupných 3D tlačiareň Artillery Hornet je opäť dostupná v skvelej zľave. Tento populárny model najnovšie nájdeš v bleskovom výpredaji na e-shope Hekka.com. Pri objednávke však poteší aj dostupnosť z európskeho skladu, vďaka čomu je doprava úplne bezplatná a bez akýchkoľvek poplatkov ako clo alebo DPH. 

3D tlačiareň pre skúsených i amatérov

Tlačiareň Artillery Hornet môžeme zaradiť medzi kompaktnejšie modely na trhu. Za menšie rozmery však vďačí kompaktnému telu aj konštrukcii. Výrobcovi sa však aj napriek tomu tomu podarilo ponúknuť pomerne veľký vnútorný tlačový priestor. Maximálna tlačová plocha s rozmermi 220 x 220 x 250 mm ale bohato postačuje aj pri väčších domácich projektoch.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
artillery hornet zlozenie
Zdroj: Artillery

Konštrukcia vyrobená iba z kovu zabezpečuje vysokú mieru odolnosti a stability aj pri tých najnáročnejších domácich projektoch. Po stránke precíznosti tlače tak tlačiareň patrí medzi špičku v segmente kompaktných 3D tlačiarní. Pri náročnejších projektoch poteší však nie len precíznosť a odolnosť, ale i vyhrievaná podstava z hliníku s tvrdeným sklom.

artillery hornet tlacova hlava
Zdroj: Artillery

Stabilnú konštrukciu a pokročilú vyhrievanú podstavu dopĺňa aj špičkový titánový extrudér. Ten zabezpečuje stabilné vytláčanie tlačového vlákna, čím je zabezpečená vysoká presnosť extrudéru. Spoľahlivosť takéhoto riešenia zabezpečuje v konečnom výsledku kvalitnejšie 3D výtlačky ako aj veľmi dobrý odvod tepla.

artillery hornet displej
Zdroj: Artillery

Výrobca 3D tlačiarní Artillery sa však zameral aj na iné parametre, na ktoré väčšina výrobcov zabúda. Artillery Hornet už pri prvom pohľade napovedá, že sa výrobca zameral aj na nenápadný a jednoduchý dizajn tlačiarne. Výsledkom toho je ucelený dizajn v dvojfarebnej kombinácii s interným vedením kabeláže. Ďalšou veľkou výhodou jednoduchého dizajnu je aj rýchle zloženie celej tlačiarne. Tento často zdĺhavý proces nepotrvá ani úplným začiatočníkom viac ako pár desiatok minút.

Viacerých, už najmä ostrieľaných používateľov, však potešia aj ďalšie funkcionality napríklad ako jednoduchý ovládací panel s otočným multifunkčným tlačidlom a displejom. Nemali by sme však zabudnúť ani na výbavu ako podpora tlače z SD karty alebo USB úložiska, či podpora všetkých aktuálne najpoužívanejších filamentov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close