Oficiálny predaj Windowsu 10 bol ukončený. Digitálne licencie však stále zoženieš „za babku“

Neváhaj siahnuť po digitálnych licenciách na prémiový softvér za tie najnižšie ceny na trhu. Nákup na Godeal24.com je bezpečný a rýchly.

godeal24 valentin
Zdroj: Godeal24.com

Spoločnosť Microsoft ku 31. januáru 2023 oficiálne ukončila predaj digitálnych licenčných kľúčov pre operačný systém Windows 10. Softvérový gigant chce, aby noví, ale aj existujúci používatelia, prešli na najnovšiu verziu operačného systému, Windows 11. Nové funkcionality a nový dizajn však nemusia nadchnúť úplne všetkých potencionálnych používateľov. Skvelou správou však je, že nákup digitálnych licenčných kľúčov z tretích strán spoločnosť Microsoft nijako neobmedzuje. Aj preto bude možné obľúbený Windows 10 získať napríklad prostredníctvom platforiem ako Godeal24.com, ktorá sa špecializuje práve na predaj digitálnych licencií tých najpopulárnejších softvérov.

Práve platforma Godeal24.com patrí medzi najobľúbenejšie platformy na trhu. Predajca je populárnym najmä kvôli skvelej reputácii, čo potvrdzuje až 98% pozitívnych recenzií na platforme TrutPilot.com. Pozitívne recenzie však určite dopĺňajú až neuveriteľne nízke ceny, ktoré v rámci Valentínskeho výpredaja klesli ešte nižšie! Taký Windows 10 môžete v rámci najnovších výpredajov mať už za 6,12 eur alebo Windows 11 už od 9,79 eur.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Originálna licencia Windows 11 Pro už od 9,79 eur

Windows 10 už od rekordných 6,12 eur

Microsoft Office za tie najnižšie ceny

62% zľava na balíčky Windows + Office s kupónom „SGO62“

Office pre Mac za skvelé ceny

Až 50% zľava na ďalšie verzie Windows s kupónom „SGO50“

Ďalšie zľavnené PC nástroje

Predajca Godeal24.com ručí za originalitu všetkých digitálnych licencií a garantuje ich pôvod. Predajca zároveň poskytuje doživotný predajný servis a neustálu 24/7 podporu na adrese service@godeal24.com. Pri nákupe je možné využiť bezpečné platobné brány ako PayPal, pričom doručenie zakúpených licencií na e-mailovú adresu je okamžité po potvrdení nákupu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre