Sponzorovaný obsah

Office 2021 vs Microsoft 365, ako si vybrať? Získajte licenciu na Office 2021 už od 13,32€ na Godeal24!

Počas prebiehajúcej akcie Back to School môžete získať Microsoft Office 2021 už od pár €. Pozrite sa aj na ďalší softvér, ktorý stojí za pozornosť!

Office 2021 a Microsoft 365 sú si veľmi podobné v základných funkciách a majú tiež veľmi podobné používateľské rozhranie. Pri používaní možno povedať, že skúsenosti, ktoré poskytujú zákazníkom, sú vysoko konzistentné. Ale predsa len nejde o identický softvér. Stále medzi nimi existujú určité rozdiely.

Office 2021 je viac naklonený tradičným kancelárskym potrebám, aby používatelia mohli pracovať s pokročilejšími funkciami. Na druhej strane je Microsoft 365 s veľkým množstvom jedinečných AI funkcií, pričom mu nechýba priateľskejšie rozhranie k používateľom, ktorí nepotrebujú ku práci pokročilé funkcie balíka Office. Pokiaľ ide o metódu nákupu, Office 2021 používa metódu jednorazovej platby, ktorá podporuje používanie v režime offline. Microsoft 365 používa systém predplatného. Za predplatné musíte platiť mesačne alebo ročne. Ak by ste sa rozhodli zastaviť platenie predplatného, tak o viacero funkcií prídete. Táto verzia kancelárskeho balíčka ale ponúka niekoľko výhod. Jednou z nich napríklad je, že ho môžete používať súčasne na viacerých zariadeniach a rovnako môžete využívať cloudové služby.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ktorý balík je teda pre vás vhodnejší? Ak budete Office väčšinu času používať na pevnom počítači, nepotrebujete synchronizovať dáta naprieč viacerými zariadeniami, je pre vás vhodnejšia jednorazová kúpa Office 2021. Ak ho ale potrebujete na viacerých zariadeniach a chcete mať k dispozícii možnosť synchrónnych úprav dokumentov na viacerých platformách či zariadeniach, potom bude pre vhodnejší Microsoft 365.

Ak ste sa rozhodli pre kúpu Office 2021 Pro, dovoľte nám dať vám do pozornosti akciovú ponuku Godeal24 Back to School. Môžete získať 100 % originálny kľúč Office 2021 len za 25,61 €. Pri kúpe viacerých kľúčov, jeden po prepočte môžete získať už od 13,32 €.

62% ZĽAVA! Microsoft Office 2021 od 13,32 € (kód kupónu „SGO62“)

Prostredníctvom Godeal24 môžete získať aj Windows 10 Pro a to už od pár €. Cena v niektorých prípadoch začína už na 7,59€/kus. Okrem iného nechýba ani možnosť jeho aktualizácie na Windows 11 v prípade, ak máte kompatibilný počítač. Prípadne si môžete kúpiť už aj priamo Windows 11 za približne 13€. Treba ale povedať, že v súčasnosti je najrozšírenejšou verziou Windows 10.

Ušetrite až 50%! Windows OS (kód kupónu „SGO50“)

Ušetriť môže aj pri kúpe balíka a to už do 62%! Kód kupónu je SGO62

>>> Ďalšie akcie

Obchod ponúka aj ďalšie verzie Windowsu, ktoré ale skôr využijú skúsenejší používatelia. Ide napríklad o Windows 10 Enterprise pre firemné použitie, Windows Server atď.. S kupónom SGO50 môžete ušetriť až do 50% z pôvodnej ceny.

Ďalšie nástroje pre váš počítač za najlepšie ceny!

Samozrejme, používatelia majú rôzne potreby a preto potrebujú aj rôzny softvér. To je aj dôvod, prečo by sme vám chceli dať do pozornosti ďalšie užitočné nástroje pre váš počítač.

Prečo kúpiť softvér cez Godeal24 a ako je možné, že softvér je tak lacný?

Mnoho používateľov je veľmi nadšených z nízkej ceny, ktorú ponúka Godeal24, ale pýtajú sa, prečo je cena taká nízka? Môžete si byť istí, že toto je skutočný obchod, pretože licencie predávané spoločnosťou Godeal24 sú licencie OEM. Ide o licencie, ktoré sa zvyčajne predávajú výrobcom počítačov, aby si mohli lacnejšie kúpiť Windows na inštaláciu do svojich masovo vyrábaných počítačov. Spoľahlivosť Godeal24 je dostatočne demonštrovaná vynikajúcou online reputáciou a mnohými pozitívnymi recenziami na TrustPilot, kde bola spoločnosť ohodnotená ako „Vynikajúca a skvelá“ v 98 % recenziách.

Mimochodom, ak by ste potrebovali poradiť s výberom produktu, či s procesom inštalácie softvéru, tak nám dovoľte, dať vám do pozornosti podporu obchodu, ktorá funguje 24/7: service@godeal24.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close