APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo​​Xbox

Nová aktualizácia pre Windows 10 Xbox aplikáciu

Aktualizácia pre Windows 10 Xbox aplikáciu priniesla ovládanie zvuku a zmeny v chate aj novú Light Theme ktorá už bola odhalená v Xbox Bete. Rovnako ako v Bete boli odstránené Avatari, ak ste si ich ale obľúbili nemusíte sa báť, pretože ich vylepšená verzia bude vypustená do sveta koncom roka a znovu si ich budeme môcť užívať ako predtým ba aj omnoho lepšie!

Takto vyzerá zoznam vylepšení ktoré prídu v najbližších dňoch :

  • Novinka pre skupinový chat: Možnosť kontroly hlasitosti v chate pomocou klávesnice a výber konkrétneho hlasového zariadenia.
  • Vyhľadávanie hier, ktoré hrajú hráči ako ste vy , pomocou prezerania príspevkov v časti Hľadá sa skupina alebo napísaním takých príspevkov, ktoré by tvojich budúcich spoluhráčov mohli zaujať.
  • Vstupujte do klubov alebo si vytvorte svoje vlastné kluby, kde sa môžete pripojiť, aby ste hrali či chatovali s priateľmi alebo hráčmi z iných krajín.
  • Pozerajte živé prenosy hier ako nikdy predtým! Na výber budete mať rôzne streamy z vašich obľúbených hier dokonca sa tam možno aj uvidíte.
  • Sledujte svoje herné klipysnímky obrazovky a stiahnite si ich do svojho PC s Windows 10 ľahšie ako predtým.
  • Získajte okamžitý prístup k chatu, zdieľaným položkám, párty, funkciám Game DVR a výsledkom v rozličných PC aj Xboxov One.
Xbox Console Companion
Xbox Console Companion

Myslíme si, že to vyzerá celkom slušne, radi by sme ale vedeli aj váš názor na tieto vylepšenia a určite neprehliadneme ani vaše komentáre! Čakáme na vašu reakciu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close