APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Rok 2019 v štýle Java hry. „Minecraft: The Movie“ je už vo vývoji !

Neobyčajný úspech si Minecraft zaslúžil vďaka viac ako 100 miliónov predaných kópii hier. Hra naprogramovaná v jazyku Java bola na trh uvedená už v roku 2011 a od tohto momentu rozšírila svoju ponuku o mnoho PC aj mobilných zariadení vrátane konzol a platforiem.

Ak ste jedným z jej stálych a verných fanúšikov, alebo si len jednoducho túžite vyskúšať iný pohľad na nový ,,level“ prinášame skvelé správy. Minecraft: The Movie sa práve pripravuje. Firma Mojang, dcérska spoločnosť Microsoftu ktorá hru vynašla poskytla informáciu, že hru pretransformuje do strieborného plátna.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Bude Minecraft: The Movie trhák?

Microsoft prinesie hru doplnenú o film ktorý bude dostupný v 3D a IMAX.  Avšak na to si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Presný dátum kedy by mala byť konečná verzia plne k dispozícii je daný na 24. mája 2019.

Mojang sa o ziskovosť Microsoftu zaslúžila aj v roku 2014 keď získala cenu od Redmond tech giant. A jej úspech naďalej pokračuje. Minulý mesiac oznámila  spojenie a spoluprácu s Nintendo, ktorých cieľom je priniesť Super Mario mash-up balíček exkluzívne na  platforme Wii U.

Zdroj: Neowin.net

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close