APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Microsoft Health sa rozširuje

Microsoft Health (Zdravie) je aplikácia pre Windows Phone, ktorá má pomáhať uživateľom udržiavať dohľad nad viacerými aspektami ich zdravia. Teraz dostala táto aplikácia výraznú aktualizáciu. Aktualizácia pridáva nové vychytávky ohľadom sledovania kvality života, kde sa sleduje viacero dôležitých informácií, taktiež aktualizácia priniesla do Microsoft Health integráciu Cortany a integráciu novej aplikácie Lose It! (Schudni!). Novinkou v Microsoft Health je taktiež možnosť zverejňovať svoje dosiahnuté ciele na Facebooku, Twitteri a ostatných sociálnych médiách.

Kompletné zmeny v Microsoft Health zahŕňajú:

  • Zdieľajte svoje výkony – Zverejňovanie detailov a grafov na všetkých relevantných sociálnych médiach.
  • Chudnutie s aplikáciou Lose it! – v chudnutí vám pomôže aj Microsoft Band (náramok). Prvý mesiac máte zadarmo premium účet.
  • Využitie Cortany pri sledovaní svojho zdravia
  • Microsoft Health widget priamo na pozadí – môžete takto sledovať priamo na hlavnej obrazovke displeja koľko krokov ste prešli, kalórií spálili a mnoho ďalšieho.
  • Odstránenie viacerých chýb v predošlých verziách

Ide o dôležité zmeny v tejto aplikácií, ktoré vám výrazne uľahčia jej používanie a s integráciou aplikácie Lose it! aj ľahšie zhodíte tie kilá, ktoré vám zostali po vianociach 🙂

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close