ANDROIDSpravodajstvo

Microsoft vám čoskoro umožní synchronizáciu súborov medzi Android telefónom a počítačom

S ďalšou veľkou aktualizáciou Windows 10 prinesie Microsoft dve nové funkcie nazývané Timeline a Pick Up Where You Left Off, ktoré vám umožnia synchronizovať vašu prácu medzi zariadeniami Windows 10.

Uploadujte priamo z miniaplikácie

Nedávno začali testovať tiež novú verziu vlastného Android launcher, ktorý umožňuje používateľom synchronizovať súbory medzi svojim Android telefónom a počítačom. Arrow Launcher od Microsoftu má teraz novú funkciu Arrow Hub, ktorá na túto novú skúsenosť využíva OneDrive. Arrow Hub môže byť použitý ako widget na Arrow Launcher a na vašej domovskej obrazovke budete môcť vidieť svoje najnovšie súbory priamo z widgetu. Priamo z neho môžete tiež nahrávať veci.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Microsoft nemôže integrovať Arrow Hub do Windows 10, tak vytvoril webovú aplikáciu pre Arrow Hub, kde môžu používatelia synchronizovať súbory medzi svojim telefónom a počítačom. Nezáleží na tom, či máte Mac, Chromebook alebo dokonca Linux, pretože webová aplikácia je dostupná na akomkoľvek zariadení, ktoré sa môže pripojiť na internet.

Arrow Hub je celkom jednoduchý na použitie. Čo funkcia v podstate robí je to, že vytvorí priečinok na vašom účte OneDrive a nahrá tam súbory tak, aby ich bolo možné načítať a zobraziť na launcheri a vo webovej aplikácii. Arrow Hub v súčasnosti testuje skupina beta testerov a Microsoft ju čoskoro plánuje spustiť pre ďalších používateľov.

Zdroj: arrowlauncher.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close