ANDROID

iPhone X môže byť inšpiráciou pre novú vlajkovú loď od LG

Odkedy Apple predstavil svoj prvý smartfón s netypickým výrezom v časti obrazovky, ako by sa roztrhlo vrece s desiatkami podobných smartfónov. Každý z nich sa pritom náramne podobá na najnovší iPhone X, no veľa výrobcov tvrdí, že iPhone X nebol prvý model, ktorý priniesol tento nový dizajn.

Spoločnosť LG pripravuje novú vlajkovú loď LG G7, ktorá by sa mala objaviť práve s novým dizajnom podobným iPhonu X. Od kórejského výrobcu sa očakávalo, že svoju vlajkovú loď predstaví ešte začiatkom roka, no aktuálne indície naznačujú tomu, že sa novinky dočkáme až o niekoľko týždňov či mesiacov. Vedenie LG si totiž dalo poriadne zaležať na novej vlajkovej lodi, ktorá musí byť čo najviac dokonalá. Kedysi technologický gigant sa totiž momentálne utápa vo výrazne slabých predajoch chytrých smartfónov a hľadá cestu, ako by sa z problému dalo dostať von.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj fotografie: technobuffalo.com

LG G7 ako výkonný smartfón s futuristickým dizajnom

Na internet sa dostalo video, na ktorom je vidieť vystavený LG G7 s jeho veľmi zaujímavým dizajnom. Z prednej strany sa tak smartfón podobá na iPhone X a Galaxy S9, kým zadná strana je inšpirovaná modelom LG V30. Pripravovaná novinka údajne nebude žiadne béčko a ponúkne výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 845, ktorému bude sekundovať 6 GB RAM, 128 GB úložisko a chýbať samozrejme nebude ani duálny fotoaparát na zadnej strane.

Zdroj fotografie: technobuffalo.com

Vedenie LG už začiatkom roka vyhlásilo, že novú vlajkovú loď predstaví až vtedy, kedy to bude potrebné. Spoločnosť si tak pravdepodobne myslí, že ešte nie je správny čas na predstavenie nového modelu, no a je dosť možné, že aktuálne smartfóny podliehajú rôznym testom a spoločnosť vylaďuje všetky detaily. Ako by mohlo vyzerať nové LG G7 sa môžeš pozrieť aj na obrázkoch nižšie, ktoré vystihujú presne dizajn, aký je možné vidieť aj na videu.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok (phonearena.com)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close