Zákazníci O2 môžu surfovať bez poplatkov navyše už aj v Nemecku, Holandsku a Taliansku

„V tomto roku sprístupnilo O2 pre svojich zákazníkov LTE sieť bez poplatku navyše celkovo už v 11 krajinách sveta. Poslednými krajinami, ktoré do zoznamu pribudli sú Nemecko, Holandsko a od 17. decembra aj Taliansko. Aj v týchto krajinách platí výhodná služba EU Internet, ktorá umožňuje využiť až 25 MB dát len za 2 eurá na deň,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Zákazníci O2 môžu surfovať v najrýchlejšej LTE sieti bez špeciálnych poplatkov navyše už v ďalších troch krajinách. Stačí mať iba zariadenie a SIM kartu, ktoré podporujú 4G a môžu surfovať v Nemecku v sieti operátora O2, v Holandsku v sieti operátora KPN a v Taliansku v sieti operátora Wind Italy. Prehľad krajín a partnerských operátorov s LTE pokrytím môžete nájsť aj na https://www.o2.sk/volania/roaming/fakturovane-sluzby.

EU Internet

V Európskych krajinách pri využívaní LTE internetu, môžu zákazníci zvážiť aj cenovo najvýhodnejšiu službu EU Internet. Prostredníctvom nej surfujete s O2 v celej EÚ za 2 € na deň a môžete využiť až 25 MB dát, pričom platíte iba v tie dni, kedy službu využívate. Službu si môžete aktivovať cez Moje O2 alebo prostredníctvom bezplatnej SMS v tvare EUNET A na číslo 99222. Pre tých, ktorí surfujú veľa je výhodné nastaviť si automatickú obnovu EU Internetu, stačí poslať SMS v tvare OBNOVAEUNET A na 99222. Netreba však zabudnúť aj na aktiváciu Datalimitu, aby mal zákazník svoje výdavky neustále pod kontrolou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zdroj: tlačová správa spoločnosti O2

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre