Spravodajstvo

Nová Lumia 650 aj s bezdrôtovým nabíjaním?

Ako to už tak býva, aj nová Lumia sa stala obeťou záhadného „whistleblowera“, ktorý na verejnosť vyniesol jej špecifikácie. Lumia 650 by mala výjsť aj spolu s ostatnými novými windowsphonmi v prvom kvartáli roku 2016. Lumia 650 má vychádzať spolu s Lumiou 850 a mali by vyplniť cenovú a výkonnostnú medzeru medzi Lumiou 550 a Lumiami 950 a 950XL.

Už minulý víkend uniklo, že Lumia 850 by mala vychádzať 12. januára, teda v rovnaký dátum keď sa všetky Windows 8.1 zariadenia budú updatovať na windows phone 10. Narozdiel od Lumie 850, Lumia 650 bola už aj oficiálne potvrdená, ale bez dátumu vydania.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zrovna dnes unikli obrázky novej Lumie 650, ktorú si môžete pozrieť nižšie.

Vzhľadom na to, že dátum vydania sa blíži, môžete tento koncept považovať za finálny.

Tento kúsok bude mať 5 palcový displej s podporou rozlíšenia HD 720p, ktorý bude pohánaný 4-jadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 210, ktorý bude do zariadenia dodávaný v tandeme s 1GB RAM.

Interná úložná kapacita ešte nebola odhadovaná, ale experti odhadujú, že pôjde o verzie s 8GB a 16GB vnútornej pamäte s možnosťou rozšírenia až na 200GB pomocou microSD karty.

Zadný kryt je vyzdobený 8 mpx kamerou s autofokusom, LED bleskom a video nahrávaním.

LTE konektivita nebola ešte potvrdená, ale odhaduje sa, že 650tka bude poháňaná 2000 mAh batériou spolu s možnosťou bezdrôtového nabíjatia, čo má tejto Lumii poskytnúť konkurenčnú výhodu.

For starters, a 5-inch capacitive touchscreen display that with support for HD 720p resolution is powered by a quad-core Qualcomm Snapdragon 210 chip that works in tandem with 1GB of RAM.

No confirmed details on the storage, but it is reasonable to expect either 8GB or 16GB of internal memory, which will be further expandable up to 200GB via the included microSD card slot.

An 8-megapixel camera with autofocus, LED flash, and video recording sits on the back.

Although LTE connectivity was not confirmed for this prototype unit, the Lumia 650 is said to be powered by a 2,000 mAh battery, and Microsoft also plans to pack in wireless charging functionality, which should help set it apart from other offerings on the market.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close