Spravodajstvo

Najmenší herný notebook na svete GPD WIN 2  valcuje crowdfundingovú sieť Indiegogo. Aktuálne eviduje viac ako 3300 objednávok

Hry, hry a ešte raz hry. Tak týmito slovami možno charakterizovať najmenší herný notebook na svete – GPD WIN 2. Zhruba v polovici januára sme vám s veľkými fanfárami priniesli článok, že o tento mini herný notebook je enormný záujem a že cieľ kampane vyzbierať 100.000USD splnil už za niekoľko dní. Nuž, je medzi nami zjavne viac vášnivých hráčov počítačových hier ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Aktuálne kampaň na tento herný mini notebook pokračuje v plnom prúde, doteraz si ho objednalo viac ako 3300 záujemcov pričom cena nie je zanedbateľná – 649USD. Aktuálne sa tak spoločnosť GPD môže pochváliť kampaňou, ktorá bola naplnená na viac ako 2140% a to ešte 20 dní kampaň potrvá. Celkový obrat z predaja toho mini notebooku tak aktuálne je viac ako 2.100.000USD.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Herný mini notebook GPD WIN 2 v akcii

GPD WIN 2 je technologickým nástupcom prvej generácie herného notebooku GPD WIN 1, ktorý sa aktuálne predáva za zhruba 300€ v rámci EÚ. Mimochodom, je ho možné objednať aj k nám na Slovensko či Česko.

GPD WIN 2 ponúka napríklad vylepšený procesor v podobe SOC Intel: M3-7Y30, 8GB LPDDR3 RAM, USB Type – C konektor, väčšiu batériu a podobne.

Nuž, priznajte sa. Kto z vás by si dal povedať a išiel by do toho herného mini notebooku?

Zdroj: vlastný, Indiegogo, úvodný obrázok: Youtube

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close