APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Potvrdené! Nová hra Half-Life Alyx od štúdia Valve bude predstavená už tento štvrtok

Na tretie vydanie hry Half-Life čakali jej fanúšikovia dlhých 15 rokov

Jedna z najlegendárnejších hier Half-Life, za ktorou stojí známe štúdie Valve, sa opäť vráti do sveta najmodernejších herných titulov vďaka novému vydaniu s názvom Half-Life: Alyx. Pôvodné špekulácie nakoniec potvrdilo samotné štúdio na sociálnej sieti Twitter, pričom zverejnilo bližšie detaily o dátume predstavenia.

Nový Half-Life už 21. novembra!

Nový Half-Life: Alyx bude oficiálne predstavený už tento štvrtok, teda 21. novembra 2019 o 19:00 nášho času. Zaujímavosťou je, že prvé špekulácie naznačovali, že nový herný titul bude predstavený až v polovici decembra na klasickom podujatí The Game Awards.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Exkluzívny VR titul

Zlou správou pre väčšinu fanúšikov série Half-Life je však skutočnosť, že pokračovanie fantastickej série bude exkluzívne dostupné iba pre virtuálnu realitu, čiže ho veľká časť z nás ani neotestuje. Správy, že Half-Life: Alyx bude „vlajkovou“ VR hrou od štúdia Valve však naznačujú, že hra bude naozaj špičková a tí, čo si ju budú môcť vyskúšať, sa majú naozaj na čo tešiť.

Bližšie informácie o dostupnosti hry, ako aj prípadnú cenu sa podľa všetkého dozvieme až počas jej predstavenia, ktoré sa bude konať tento štvrtok. Na hru si ale tak skoro zálusk nerobte, keďže podľa viacerých zahraničných zdrojov sa na pultoch predajní objaví až v marci budúceho roka.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close