Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Štýlové, plné funkcií a ešte aj dostupné. Pozrite sa čo ponúkajú chytré hodinky DK02

Chytré hodinky sa pomaly, ale isto stávajú výbavou každého z nás, a nie je sa čomu diviť. Ponúkajú dodatočné možnosti ako využiť naše smartfóny a zároveň, ako sledovať našu aktivitu. A práve preto Vám dávame do pozornosti chytré hodinky Smart Watch DK02, ktoré sú aktuálne dostupné vo výpredajovej cene za menej ako 26€.

Chytré hodinky DK02

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Chytré hodinky DK02

Hodinky sami o sebe na prvý pohľad určite zaujmu elegantným kruhovým ciferníkom, ktorý sa v tomto type zariadení často nevidí. Čerešničkou na torte je, že využíva celú plochu na zobrazovanie informácií, čo je v tejto cennovej kategórii raritou.  Aby sme ešte nezabudli, jedná sa  IPS panel, ktorý disponuje rozlíšením 240 x 240 bodov.

chytre hodinky Smart Watch DK02
Zdroj: produktová fotografia

Vráťme sa však k funkciám týchto hodiniek, ktoré z nich robia chytrý produkt. Ponúkajú totiž výbavu hodnú aj drahších zariadení. Napríklad: monitoring spánku, snímač tepovej frekvencie, pripomienkovač správ, kalendár, budík, diaľkové ovládanie, možnosť odmietnutia hovoru, sledovanie spálených kalórií, možnosť sledovanie viacerých športových aktivít a ďalšie.

chytre hodinky Smart Watch DK02_funkcie
Zdroj: produktová fotografia

Hodinka ďalej disponujú 22mm remienkom, ktorý je štandardom aj v prípade klasických hodiniek. Vďaka tomu možno bez väčších problémov nájsť náhradný remienok, ak by Vás omrzel pôvodný. Zároveň mnohých určite poteší, že hodinky ponúkajú možnosť zmeny vzhľadu rozhrania. Čerešničkou na torte je, že hodinky sa chvála IP67 certifikáciou. Znamená to, že sa nemusíte báť umývania rúk, silnejšiemu dažďu a podobne. Inými slovami, dajú sa komfortne používať bez toho, aby ste sa báli, že ich „utopíte“.

chytre hodinky Smart Watch DK02_certifikacia
Zdroj: produktová fotografia

Aby sme nezabudli, hodinky ponúkajú vlastnú aplikáciu a batériu s kapacitou 230mAh, ktorá sľubuje približne 5 dni fungovania.  Ako však býva u výrobcov často zvykom, tak reálne výdrž je približne o 20% nižšia. Ak Vás hodinky zaujali tak ich nájdete na odkaze nižšie.

Chytré hodinky DK02

Zdroj: TS/Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close