SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Andromeda zjednotí Windows na všetkých zariadeniach

Hoci Microsoft sľúbil, že Windows 10 bude OS, ktorý zjednotí operačné systémy skrz všetkých platformách, tak aj napriek tomu reálne sa tak nestalo, hoci jadro majú rovnaké. To by sa však všetko mohlo čoskoro zmeniť, spoločnosť totiž predstavila nový projekt „Andromeda“, ktorého cieľ je práve zjednotiť jednotlivé verzie OS na všetkých platformách, teda na PC, smartfónoch, tabletoch ako aj Xbox zariadeniach.

Na tento projekt poukázal používateľ „WalkingCat“ na sociálnej sieti Twitter, ktorý má veľmi blízko k Microsoftu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

 

My sme sa preto pozreli po nejakých informáciách týkajúcich s tejto správy a nižšie vám prinášame prehľad toho čo sa nám podarilo dopátrať.

Continuum

Microsoft údajne plánuje rozširovať funkcionality Continuua na čo sme mimochodom pred niekoľkými dňami poukázali, kedy Dona Sarkar hovorila o nových možnostiach v rámci mobilnej platformy. Vráťme sa však teraz k téme, v Continuu by mal byť dostupný nový režim viacerých plôch, ako je tomu aj Windows 10 desktopoch, pribudnúť by ďalej malo aj notifikačné centrum.

Zdroj: MSP

Ďalšou novinkou v rámci projektu Andromeda by malo byť automatické prispôsobovanie prostredia v závislosti od hardwaru, na ktorom bude bežať.

Hneď ako sa dozvieme nové informácie tak vás budeme informovať.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close